sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieSpacer farmera nie dla wszystkich

Spacer farmera nie dla wszystkich

To będzie „ciężki” i „wystrzałowy” weekend. Walizki ważące po nawet 100 kg będą nie lada wyzwaniem. Sobota i niedziela w Krośnie Odrzańskim (4 i 5 czerwca) zapowiada się niezwykle atrakcyjnie zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Organizatorzy przygotowali nową formułę – stref tematycznych, na których będzie można zmierzyć się z konkursami zarówno fizycznymi, jak i umysłowymi. Pisaliśmy już o koncertach gwiazd, o strefie leśnej, teraz odsłona „dziecięca” i „sportowa”.

Strefa Sportowa

W pobliżu pumptracku, przy ulicy Parkowej w Krośnie Odrzańskim zadomowią się sportowcy i dzieci. W sobotę tuż po paradzie Agnieszka Szmidt podpowie, jak skutecznie i zdrowo poprowadzić dietę, poradzi, jak trenować i zmierzy skład ciała. Od godziny 16.00 Grzegorz Rompalski da „wycisk” dzieciom i rodzicom podczas zawodów rodzinnych strongman. Konkurencje to – SPACER FARMERA (mini walizki dla dzieci (waga okolo 3 kg x 2),  walizki dla rodzica w zależności od  predyspozycji (waga 25-100 kg x 2)), WYCISKANIE HANTLA (konkurencja indywidualna  i ” rodzinna”), GUMOWY KOSZMAR:  przetaczanie opony (ciężar dobrany indywidualnie), ZALADUNEK ELEMENTOW – PRZENOSZENIE oraz PRZEPYCHANIE SAMOCHODU. Od godziny 19.00 do 21.00 zawody w siłowaniu na rękę. To zawody dla dorosłych, a kategorii kobiet i mężczyzn.

W niedzielę za to Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował zawody na strzelnicy paintballowej (od godziny 13.00 do 16.00), a w samo południe zostanie otwarte Mobilne Miasteczko Rowerowe. Będą pokazy w wykonaniu Piotra Bielaka (uczestnik X edycji Mam Talent), będą konkursy „Mistrz Równowagi”, „Znajomość Znaków” oraz „Drużynowy Rzut Oponą”.

Strefa dziecięca

W sobotę od 15.00 do 19.00 oraz w niedzielę od 13.00 do 19.00 zapraszamy najmłodszych, którzy pod okiem animatorów będą mogli wziąć udział w konkursach (wyścigi na piłce, wyścigi jaszczurek, gry planszowe, przeciąganie liny, rzut do celu, itp.). Nie zabraknie malowania twarzy i przygotowywania biżuterii z koralików. Dodatkowo, w niedzielę, o 14.00 odbędzie spotkanie autorskie z Przemkiem Corso autorem książki „Opowieści z Białej Doliny”.

Materiał zrealizowany we współpracy z Urzędem Miasta Krosno Odrzańskie.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie małe
21.5 ° C
21.5 °
18.8 °
45 %
4.6kmh
29 %
sob.
25 °
niedz.
25 °
pon.
27 °
wt.
26 °
śr.
29 °

NAJPOPULARNIEJSZE