niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieTęcza po kolejne zwycięstwo? W weekend mecz z Chynowianką

Tęcza po kolejne zwycięstwo? W weekend mecz z Chynowianką

W sobotę – 16 kwietnia – Tęcza-Homanit Krosno Odrzańskie zmierzy się na własnym stadionie z TKKF Chynowianka Zielona Góra.

Trzymamy kciuki za tym, aby Tęcza-Homanit Krosno Odrzańskie po pierwszym zwycięstwie w tym roku w zielonogórskiej klasie okręgowej złapała wiatr w żagle. W poprzedniej kolejce udało się zwyciężyć na wyjeździe, choć w dramatycznych okolicznościach, w meczu przeciwko Moczynianką Moczyń (Żagań). Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3, ale należy podkreślić, że Tęcza wróciła z wyniku 2:0!

Jest szansa, żeby złapać wiatr w żagle i dłużej krocząc zwycięską ścieżką. Już w sobotę Tęcza zmierzy się z jednym z outsiderów rozgrywek. TKKF Chynowianka Zielona Góra znajduje się obecnie na 14 miejscu w tabeli „okręgówki” z… 9 punktami! W 19 meczach wygrała tylko raz. Łatwo policzyć, że zremisowała jeszcze sześć spotkań, a pozostałe przegrała.

Ale uwaga! Pierwsze zwycięstwo Chynowianka odniosła… w ostatniej kolejce. Wygrała aż 3:0 z Pogonią Wschowa. Trzeba też jednak podkreślić, że ostatni rywale zielonogórzan też znajdują się w dole tabeli – mają teraz 8 punktów. Pozostałe mecze rundy rewanżowej Chynowianki to same przegrane, choć tylko jednym golem.

Tęcza-Homanit Krosno Odrzańskie vs TKKF Chynowianka Zielona Góra odbędzie się na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim w najbliższą sobotę – 16 kwietnia. Start o godz. 16.00.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
12.1 ° C
12.1 °
12.1 °
93 %
2kmh
100 %
niedz.
21 °
pon.
25 °
wt.
27 °
śr.
25 °
czw.
17 °

NAJPOPULARNIEJSZE