czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieTęcza remisuje, choć powinna wygrać

Tęcza remisuje, choć powinna wygrać

W niedzielę – 3 kwietnia – Tęcza-Homanit Krosno Odrzańskie mierzyła się z Zorzą Ochla i zremisowała, choć powinna wygrać.

Tęcza-Homanit Krosno Odrzańskie po zwycięstwie w Pucharze Polski na szczeblu wojewódzkim liczyli na pierwszą wygraną w rundzie rewanżowej zielonogórskiej „okręgówki”. Zawodnicy krośnieńskiego zespołu wyszli z takim nastawieniem i przez większość spotkania dominowała nad gośćmi.

Zorza Ochla zaskoczyła jednak Tęczę i w 4 minucie, po trafieniu Patryka Oleksy wyszli na prowadzenie. Multicolores rzucili się do odrabiania strat. Naciskali coraz mocniej i w 22 minucie Paweł Cierech wyrównał wynik spotkania po rzucie wolnym. Przewaga krośnian rosła, ale pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

W drugiej połowie Tęcza powinna wygrać ten mecz. Przewaga gospodarzy była widoczna jak na dłoni. Zawodnicy z zespołu z Krosna Odrzańskiego często znajdowali się w polu karnym, ale byli nieskuteczni lub podejmowali złe bądź spóźnione decyzje. Trzeba też podkreślić, że Zorza broniła z pełnym zaangażowaniem i agresją. Mecz zakończył się remisem 1:1.

To oznacza, że po pierwszych trzech spotkaniach Tęcza-Homanit Krosno Odrzańskie ma bilans 2 porażki oraz 1 remis i ponownie zaliczyła spadek w tabeli zielonogórskiej „okręgówki”. Obecnie zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 33 punktów. Punkt więcej mają Budowlani Lubsko oraz Błękitni Ołobok. Natomiast Odra Bytom Odrzańskim z 49 punktami pewnie zmierza po awans.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
7.1 ° C
8.2 °
5.8 °
87 %
3kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
12 °
sob.
8 °
niedz.
8 °
pon.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE