piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieZmiana organizacji ruchu na Wszystkich Świętych w Krośnie Odrz.

Zmiana organizacji ruchu na Wszystkich Świętych w Krośnie Odrz.

Dzień Wszystkich Świętych oraz dni poprzedzające ten dzień to kolejny w tym roku okres wzmożonego ruchu na drogach. Nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby czuwać będą policjanci. Przypominamy o zmianach organizacji ruchu w rejonie cmentarza w Krośnie Odrzańskim.

W Krośnie Odrzańskim zmiana organizacji ruchu polegać będzie na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na ulicy Kościuszki od skrzyżowania z ulicą Metalowców w kierunku miejscowości Łochowice oraz ruchu jednokierunkowego na ulicy Działkowców od strony miejscowości Bielów (od granicy administracyjnej miasta Krosno Odrzańskie) do skrzyżowania z ulicą Metalowców. Będzie ona obowiązywała w dniu 1 listopada w godzinach 6:00-15:00.

Wszystkich kierowców Policja prosi o cierpliwość, ostrożną jazdę, a także zachowanie szczególnej ostrożności przy drogach dojazdowych do cmentarzy, dostosowanie się do znaków drogowych i zatrzymywanie się tylko w miejscach do tego wyznaczonych. Parkując pojazd, warto skorzystać z pierwszego wolnego miejsca wyznaczonego do postoju. Zawracanie i  szukanie miejsca powoduje tylko niepotrzebny stres, nerwowe sytuacje.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie umiarkowane
29.6 ° C
29.9 °
27.8 °
40 %
3.9kmh
71 %
pt.
30 °
sob.
22 °
niedz.
23 °
pon.
22 °
wt.
26 °

NAJPOPULARNIEJSZE