wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczBurmistrz Międzyrzecza ze specjalnym wyróżnieniem

Burmistrz Międzyrzecza ze specjalnym wyróżnieniem

Remigiusz Lorenz, burmistrz Gminy Międzyrzecz, otrzymał tytuł Lubuskiego Przyjaznego Pracodawcy. To jedyny samorządowiec z regionu, który otrzymał takie wyróżnienie.

Tytuł przyznany został Remigiuszowi Lorenzowi przez Lubuską Organizację Pracodawców. To wyjątkowa nagroda, którą otrzymują przedsiębiorcy zaangażowani w zachowanie jak najwyższych standardów zarządzania, dbający o swoich pracowników i umożliwiający im rozwój.

Nagradzani przez nas pracodawcy wyróżniają się troską o rozwój pracowników, ich bezpieczeństwo pracy, przejrzystą polityką informacyjną, a także aktywną współpracą i dostrzeganiem potrzeb lokalnego środowiska, czyli wspieraniem sportu, kultury i sztuki, czyli działaniami nazywanymi Społeczną Odpowiedzialnością Biznesu – zaznacza honorowy prezes LOP Ryszard Barański (jak czytamy w mediach społecznościowych Gminy Międzyrzecz).

Ten zaszczytny tytuł Remigiusz Lorenz odebrał 8. września w Gorzowie podczas XX Spotkania Seminaryjno-Integracyjnego Lubuskich Pracodawców.

To dla mnie ogromne wyróżnienie. Urząd Miejski realizuje wiele zadań na rzecz Mieszkańców Gminy, ale jest także wzorowo funkcjonującym i zarządzanym zakładem pracy, co potwierdza przyznany mi przez ekspertów tytuł przyjaznego pracodawcy – powiedział burmistrz Remigiusz Lorenz.

Remigiusz Lorenz to rodowity międzyrzeczanin. Stanowisko burmistrza piastuje od 2018 roku.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
18.7 ° C
18.7 °
18.7 °
65 %
3.2kmh
98 %
wt.
27 °
śr.
26 °
czw.
27 °
pt.
28 °
sob.
20 °

NAJPOPULARNIEJSZE