niedziela, 3 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Chcesz zostać młodzieżowym radnym? W Gminie Międzyrzecz ruszył nabór

Chcesz zostać młodzieżowym radnym? W Gminie Międzyrzecz ruszył nabór

Jeszcze do końca listpada młodzi ludzie, którzy chcą aktywnie brać udział w tworzeniu swojej lokalnej społęczności, mogą zgłaszać swoją kandydaturę na członków Młodzieżowej Rady Miasta. Gdzie i w jaki sposób można się zgłosić?

Młodzieżowa Rada Miasta to swego rodzaju łącznik pomiędzy lokalną młodzieżą i uczniami, a przedstawicielami władz samorządowych. To na barkach młodych radnych spoczywa obowiązek zadbania o potrzeby rówieśników i to oni będą mieli możliwość pośredniczenia przy załatwianiu różnego rodzaju spraw. Oni też mają aktywnie pomagać w rozwoju miasta i gminy.

Kto może zostać młodzieżowym radnym?

Członkiem Młodzieżowej Rady Miasta w gminie Międzyrzecz mogą zostać uczniowie międzyrzeckich szkół podstawowych i ponadpodstawowych – aktywni i zaangażowani w różnego rodzaju działania na rzecz społeczności lokalnych.

Jak zgłosić się do Młodzieżowej Rady Miasta?

Prawo do zgłoszenia kandydatów do MRM mają szkoły podstawowe i ponadpodstawowe działające na terenie gminy Międzyrzecz, a także organizacje pozarządowe i podmioty działające na terenie gminy, których zadania statutowe obejmują działania na rzecz młodzieży.

Zgłoszenia należy przysyłać do 30. listopada do Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Międzyrzeczu. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady śniegu
-1.8 ° C
-1.8 °
-1.8 °
82 %
1.8kmh
100 %
niedz.
-1 °
pon.
-1 °
wt.
-0 °
śr.
1 °
czw.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE