wtorek, 28 marca, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczGroził bronią ratownikom medycznym

Groził bronią ratownikom medycznym

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (27.03) w miejscowości Bobowicko. Dyżurny międzyrzeckiej policji otrzymał zgłoszenie od ratowników medycznych, że zostali oni zaatakowani przez agresywnego mężczyznę. Ten groził im przedmiotem przypominającym broń palną.

Ratownicy zostali wezwani do pacjentki, która dostała silnego ataku padaczki i wymagała fachowej pomocy. Podczas wykonywania swoich czynności zostali zaatakowani przez 24-letniego mieszkańca powiatu międzyrzeckiego. Był agresywny, znieważał ratowników i groził im pozbawieniem życie. Do tego wymachiwał przedmiotem, który przypominał broń palną. Na miejsce natychmiast wezwano patrol policji.

– Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy – badanie policyjnym alkomatem wykazało iż posiadał w swoim organizmie blisko promil alkoholu. 24-letni mieszkaniec powiatu międzyrzeckiego został zatrzymany i przewieziony do komendy Policji – informuje Mateusz Maksimczyk z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

24-latek został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Według kodeksu karnego grozi mu nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
słabe opady śniegu
0.9 ° C
0.9 °
0.9 °
70 %
5.8kmh
76 %
wt.
5 °
śr.
7 °
czw.
17 °
pt.
13 °
sob.
9 °

NAJPOPULARNIEJSZE