niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczKobiety mają moc! Podziel się swoim doświadczeniem z porodu

Kobiety mają moc! Podziel się swoim doświadczeniem z porodu

W międzyrzeckiej bibliotece odbędzie się specjalne wydarzenie, podczas którego wszystkie uczestniczące w nim kobiety będą mogły opowiedzieć o swoich doświadczeniach i przeżyciach związanych z jedną z najważniejszych chwil w ich życiu, czyli z porodem. Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego konieczne są wcześniejsze zapisy.

„Krąg Opowieści Porodowych” to niezwykłe spotkanie dla niezwykłych kobiet – a wszystkie, które doświadczyły porodu mają w sobie niezwykłą moc! Warto tą mocą podzielić się z innymi.

„Podczas spotkania, w atmosferze wolności, bezpieczeństwa i akceptacji, bez ocen i pytań, będziesz mogła opowiedzieć historię swojego porodu i wysłuchać historii innych kobiet. Niezależnie od tego, czy swój poród wspominasz jako doświadczenie trudne czy wzmacniające i dobre. Razem poszukamy „ziaren mocy” w każdej historii, źródeł siły dla każdej kobiety” zachęcają organizatorzy.

Krąg poprowadzi doula Gosia Jabłońska, członkini stowarzyszenia Doula w Polsce i Promotorka Karmienia Piersią. W spotkaniu mogą wziąć udział wszystkie chętne panie: nie liczy się wiek, czas jaki minął od porodu ani nawet to czy ten poród miał już miejsce. Spotkanie jest dla każdej kobiety zainteresowanej tematem. Odbędzie się 17. lutego o godzinie 17:00 w Bibliotece Miejskiej i ma potrwać około 2,5 godziny.

Udział jest bezpłatny, ale z uwagi na to, że liczba miejsc jest ograniczona to konieczne są wcześniejsze zapisy. Można ich dokonać pod numerem: 570 766 300.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
pochmurnie
11.7 ° C
11.7 °
11.7 °
86 %
3.3kmh
14 %
niedz.
22 °
pon.
24 °
wt.
27 °
śr.
27 °
czw.
16 °

NAJPOPULARNIEJSZE