środa, 29 marca, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczKolejne serce pełne nakrętek!

Kolejne serce pełne nakrętek!

Metalowe serce znajdujące się przy jednostce policji w Międzyrzeczu wypełniło się plastikowymi nakrętkami. Dochód z ich sprzedaży powędruje na cele charytatywne. To już kolejna pula nakrętek, która wesprze potrzebujących.

Serca, do którego wrzucane są plastikowe nakrętki od butelek stały się ostatnio bardzo popularne. Nic dziwnego, bo taka forma pomocy ma nie tylko wymiar charytatywny, ale również ekologiczny. Wszystko dlatego, że nakrętki są segregowana i poddawane późniejszemu recyklingowi.

Jednak niewątpliwie najważniejszym zadaniem serduszek (a raczej dużych serc) jest niesienie pomocy. Na czym owa pomoc ma polegać? Otóż, każdy może wrzucić zebrane przez siebie nakrętki do środka plastikowego bądź metalowego serca. Nakrętki zostaną później sprzedane do punktu skupu, a uzyskane w ten sposób pieniądze powędrują do najbardziej potrzebujących (np. dzieci wymagających specjalistycznego leczenia).

Jedno takie serce stoi przy międzyrzeckiej policji i po raz kolejny zostało wypełnione nakrętkami.

To już kolejne pełne nakrętek serce, które niesie pomoc i nadzieję na lepsze jutro. Charytatywna idea to wspaniała i darmowa możliwość z której każdy może skorzystać. Charytatywna akcja trwa. Policjanci pracownicy cywilni oraz lokalna społeczność nie zwalniają tempa. Chęć niesienia pomocy płynie bowiem we krwi każdego funkcjonariusza, a treść przekazu: „Pomagamy i Chronimy” udowadniamy nie tylko w codziennej służbie, ale i poza nią – przyznaje Mateusz Maksimczyk z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Każdy może dołożyć do serca swoją nakrętkę. Wielkość, rozmiar ani kolor nie mają znaczenia. Mogą być to nakrętki po napojach, mleku, ale także np. po szamponach, ketchupie czy kawie.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
-5 ° C
-5 °
-5 °
67 %
2.9kmh
100 %
śr.
9 °
czw.
15 °
pt.
14 °
sob.
9 °
niedz.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE