sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczKoncert z okazji Dnia Kobiet przełożony

Koncert z okazji Dnia Kobiet przełożony

Zaplanowany na 8. marca koncert „Golden Hits of James Bond” niestety się nie odbędzie. Trzeba będzie na niego poczekać, i to dość długo, bo nową datę wyznaczono dopiero na… 18 listopada.

Jak informuje Międzyrzecki Ośrodek Kultury zmiana terminu nastąpiła z przyczyn od nich niezależnych. Zakupione bilety zachowują jednak ważność.

Koncert „Golden Hits of James Bond” z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej odbędzie się więc 18 listopada o godzinie 18:00.

Niestety, wszystkie panie, które chciały spędzić swój dzień w towarzystwie największych hitów z kultowej serii filmów o Jamesie Bondzie będą musiały zmienić plany.

Przypominamy, że wyjątkowe atrakcje z okazji Dnia Kobiet zaplanowano między innymi na 10. i 12. marca. 10. marca w kinie MOK wyemitowana zostanie komedia romantyczna pt. „Plan na miłość”. Bilety dostępne w kasie kina.

Z kolei 12. marca coś dla ciała i dla ducha, czyli „Twoja Chwila” – praktyka jogi i koncert relaksacyjny pod przewodnictwem Ewy Skrzek-Bączkowskiej i Pawła Świątczaka. Więcej informacji można uzyskać pod numerem: 608370346.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
5 ° C
5 °
5 °
94 %
2kmh
100 %
pt.
6 °
sob.
8 °
niedz.
9 °
pon.
8 °
wt.
12 °

NAJPOPULARNIEJSZE