czwartek, 7 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczO miłości wiedzą wszystko! Ponad 20 par świętowało wspólne życie

O miłości wiedzą wszystko! Ponad 20 par świętowało wspólne życie

W ramach obchodów Złotych i Diamentowych Godów ponad 20 par z Międzyrzecza ponownie ślubowało sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Były kwiaty, medale i łzy wzruszenia.

Uroczystości odbyły się w minioną sobotę (01.10) w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury. To właśnie tam pary z wieloletnim pożyciem małżeńskim świętowały wspólnie spędzone lata.

Większość małżeństw, które wzięły udział w obchodach, ma za sobą pięćdziesiąt lat razem, ale jedna para może się poszczycić aż sześćdziesięcioletnim stażem!

– Jesteście wzorem dla następnych pokoleń. Życzę Wam zdrowia, radości z wnuków i prawnuków oraz wielu lat w miłości w gronie najbliższych osób – mówił do zgromadzonych Remigiusz Lorenz, burmistrz Międzyrzecza.

Jubilaci otrzymali kwiaty i medale przyznane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę. Na zakończenie uroczystości odbył się koncert Ewy Witkowskiej.

Złote Gody to świętowanie 50. rocznicy ślubu, Diamentowe Gody obchodzą małżeństwa, które przeżyły ze sobą 60 lat. Przed jubilatami jeszcze Żelazna (65 lat), Kamienna (70 lat), Brylantowa (75 lat) i Dębowa (80 lat) Rocznica Ślubu.

Aby wytrwać tak długo w szczęściu i wzajemnej miłości konieczna jest nieustanna praca nad związkiem, szczerość i wzajemny szacunek!


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
0 ° C
0.4 °
0 °
99 %
1kmh
100 %
czw.
0 °
pt.
1 °
sob.
2 °
niedz.
5 °
pon.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE