piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczPierwsze partie węgla trafiły już do Międzyrzecza

Pierwsze partie węgla trafiły już do Międzyrzecza

Mieszkańcy uprawnieni do zakupu węgla po preferencyjnej cenie mogą się już zgłaszać do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej znajdującej się na terenie spółki PUBR przy ulicy Reymonta 5. Informacje o terminie odbioru można uzyskać telefonicznie.

W gminie Międzyrzecz uprawnionych do odbioru węgla jest 330 gospodarstwa – dokładnie tyle wpłynęło wniosków o zakup na preferencyjnych warunkach. Osoby te mogą więc kupić węgiel w cenie 2 tysięcy złotych tonę.

Mieszkańcy mogą już odbierać zamówiony surowiec. W tym celu najpierw należy się skontaktować z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i umówić termin odbioru. Można to zrobić dzwoniąc pod numer: 531 687 357.

– Węgiel posiada certyfikat. Jest dobrej jakości, świetnie się pali. Jeśli ktoś nie ma własnego transportu, możemy podać numer telefonu firmy zajmującej się przewozem – zapewniają pracownicy PGK, jak czytamy na oficjalnej Facebookowej stronie Gminy Międzyrzecz.

Przypomnijmy: jedno gospodarstwo domowe może kupić maksymalnie trzy tony węgla po preferencyjnej cenie: 1,5 tony do końca tego roku i 1,5 tony do kwietnia 2023.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
28 ° C
28.7 °
28 °
46 %
3.3kmh
100 %
pt.
28 °
sob.
21 °
niedz.
21 °
pon.
23 °
wt.
24 °

NAJPOPULARNIEJSZE