niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczRemont zakończony. Na KEN-a nie ma już dziur

Remont zakończony. Na KEN-a nie ma już dziur

Mamy świetne informacje dla kierowców. Zgodnie z zapowiedziami, roboty na ulicy Komisji Edukacji Narodowej zakończyły się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Rzutem na taśmę, ale jednak, kierowcy mogą już bez przeszkód tamtędy przejechać.

Remont ulicy Komisji Edukacji Narodowej w Miedzyrzeczu rozpoczął się w kwietniu tego roku. Ulica łącząca osiedle Kasztelańskie z ulicą Zachodnią przeszła gruntowny remont, którego z pewnością potrzebowała.

Po remoncie kierowcy przestali narzekać na zapadliska , w których po deszczach tworzyły się ogromne kałuże. W ramach tej inwestycji wybudowaliśmy też parkingi i kanalizację deszczową – zaznacza Sylwester Suchowski, który kieruje Wydziałem Realizacji Inwestycji w międzyrzeckim ratuszu.

Co się zmieniło? Po pierwsze: ulica pokryta została pokryta asfaltową nawierzchnią, a parking i chodniki wyłożone kostką. Jest też więcej zieleni oraz nowe przejścia dla pieszych.

Prace wykonała firma Infrakom z Kościana. Ich koszt to 1 mln. 848 tys. 332 zł, z czego około 1 mln 11 tys. zł to rządowe dofinansowanie.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
22 ° C
22.6 °
22 °
56 %
4.2kmh
90 %
niedz.
22 °
pon.
25 °
wt.
26 °
śr.
29 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE