piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczRusza remont ul. Komisji Edukacji Narodowej. Będą utrudnienia

Rusza remont ul. Komisji Edukacji Narodowej. Będą utrudnienia

Już w najbliższy poniedziałek, tj. 17. kwietnia, w Międzyrzeczu rozpocznie się remont ulicy Komisji Edukacji Narodowej. To oznacza, że droga zostanie całkowicie zamknięta i trzeba będzie korzystać z objazdów.

Ulica łącząca osiedle Kasztelańskie z ulicą Zachodnią przejdzie gruntowny remont, którego z pewnością potrzebowała. Prace zaczną się już dosłownie za kilka dni, bo drogowcy wejdą na plac budowy już w najbliższy poniedziałek.

Niestety, wiąże się to z utrudnieniami, bo ul. Komisji Edukacji Narodowej zostanie zamknięta na całej długości: od skrzyżowania z ul. Zachodnią do ul. Kościuszki. Urzędnicy proszą więc okolicznych mieszkańców o przeparkowanie samochodów, aby nie utrudniały pracy robotnikom.

Przypomnijmy: ulica zostanie pokryta asfaltowa nawierzchnia, a parking i chodniki będą utwardzone kostką. Wykonane zostaną też tereny zielone oraz określone zostaną przejścia dla pieszych.

Robotami zajmuje się firma Infrakom z Kościana. Koszt prac to ponad 1 milion 800 tysięcy złotych, z czego ponad milion złotych to rządowe dofinansowanie.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie małe
13.2 ° C
13.2 °
13.2 °
67 %
1.9kmh
49 %
pt.
29 °
sob.
21 °
niedz.
22 °
pon.
23 °
wt.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE