wtorek, 6 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczSala wiejska już otwarta dla mieszkańców

Sala wiejska już otwarta dla mieszkańców

Zakończyła się budowa Sali wiejskiej w Kęszycy Leśnej i teraz, oficjalnie, mogą z niej korzystać okoliczni mieszkańcy. Uroczyste otwarcie odbyło się w sobotę (15.10).

Nowa sala wiejska znajduje się nieopodal boiska Orlik i siłowni plenerowej. Składa się nie tylko z dużej sali, na której organizowane będą zebrania sołeckie, imprezy miejskie czy zabawy dla najmłodszych, ale także z kuchni, magazynów i sanitariatów.

Na tę inwestycję mieszkańcy Kęszycy Leśniej czekali prawie 30 lat. Do tej pory nie mieli swojego miejsca, w którym mogłyby się odbywać różnego rodzaju wydarzenia i korzystali z uprzejmości strażaków, którzy udostępniali swoją remizę. Teraz będzie inaczej!

Tak ważne wydarzenie, jak otwarcie nowego miejsca dla mieszkańców, wymagało odpowiedniej oprawy. Po przecięciu wstęgi i oficjalnych uroczystościach na mieszkańców czekała gorąca grochówka oraz kiełbaski z grilla. Całości dopełniły występy artystyczne oraz zabawy i animacje dla najmłodszych.

Przypomnijmy: obiekt wybudowała międzyrzecka firma Tombud. Koszt inwestycji to około milion złotych, przy czym prawie połowa tej kwoty to unijna dotacja.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
2.6 ° C
4.6 °
2.6 °
94 %
2.6kmh
100 %
wt.
3 °
śr.
2 °
czw.
2 °
pt.
1 °
sob.
-2 °

NAJPOPULARNIEJSZE