niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczSpotkanie z poezją i muzyką, czyli koncert Ewy Witkowskiej i Remigiusza Bordy

Spotkanie z poezją i muzyką, czyli koncert Ewy Witkowskiej i Remigiusza Bordy

To świetna propozycja na spędzenie wolnego wieczoru. Już w najbliższą sobotę, tj. 19. sierpnia, w Międzyrzeczu odbędzie się wyjątkowy koncert! Na scenie pojawią się Ewa Witkowska oraz Remigiusz Borda. Wstęp wolny.

Wakacje powoli dobiegają końca i to już tak naprawdę przedostatni weekend kiedy można pobawić się w letnich, swobodnych klimatach. Dlatego warto ten czas spożytkować przyjemnie i… kulturalnie! A sobotni koncert nadaje się do tego idealnie.

W Amfiteatrze na Podzamczu wystąpi dwoje artystów: Remigiusz Borda i Ewa Witkowska. Remigiusz Borda jest nie tylko muzykiem, ale też malarzem i artystą, który eksperymentuje jak na muzyka-malarza przystało. Koncert artystyczny to spotkanie z poezją i muzyką własnego autorstwa. Nikt tak szczerze i prawdziwie nie odda wrażliwości zwartej w słowach i dźwiękach, jak sam artysta. Zazwyczaj koncerty mają charakter kameralny, a nawet intymny, ale z czasem mogą przeobrazić się w coś niezaplanowanego, wówczas artysta i publiczność dają się ponieść chwili… to są piękne chwile.

Z kolei Ewa Witkowska to znana w Międzyrzeczu artystka i renomowana nauczycielka w muzyki. Jest śpiewaczką i kompozytorką. W sobotę zagra i zaśpiewa piosenki ze swojej debiutanckiej płyty pt. „Wyznanie”.

Płyta podsumowuje moją dotychczasową działalność artystyczną. Jest wprawdzie pierwszą w moim dorobku, w dodatku w wieku dojrzałym, ale właśnie z uwagi na ów dojrzały czas w moim życiu – bogata jest w emocje, których doświadczałam, z którymi przyszło mi się zmierzyć, przeżywać je. Emocje, na które prawdziwie i trafnie spoglądamy, dojrzawszy do nich. Dopiero wówczas można opowiedzieć o nich w sposób dogłębny i różnorodny” przyznaje artystka.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00. Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
22 ° C
22.6 °
22 °
56 %
4.2kmh
90 %
niedz.
22 °
pon.
25 °
wt.
26 °
śr.
29 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE