wtorek, 5 marca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczUrząd Stanu Cywilnego będzie czynny krócej

Urząd Stanu Cywilnego będzie czynny krócej

Jak informują urzędnicy już jutro, tj. w piątek (19.08) Urząd Stanu Cywilnego w Międzyrzeczu będzie otwarty w innych godzinach niż zazwyczaj. Interesanci muszą mieć to na uwadze.

Międzyrzecki Urząd Stanu Cywilnego, znajdujący się w budynku Urzędu Miasta w piątek zostanie otwarty o tej godzinie co zawsze, czyli o 7:00. Na załatwienie swoich spraw mieszkańcy będą mieli jednak mniej czasu. USC będzie bowiem działał nie do 15:00, a jedynie do 12:00.

Jeśli ktoś pilnie musi skorzystać z usług urzędu, a nie pasują mu godziny otwarcia powinien pamiętać, że odpowiednie dokumenty można tez złożyć między innymi drogą pocztową. Wiele spraw da się tez załatwić przez Internet za pośrednictwem profilu zaufanego.

Przypomnijmy: do zadań Urzędu Stanu Cywilnego należą między innymi: wydawanie odpisów aktów urodzeń, małżeństw i zgonów, wydawanie oświadczeń w sprawie uznania ojcostwa, nadania dziecku nazwiska męża matki, wydawanie decyzji administracyjnych w zakresie zmiany imion i nazwisk, zapewnienia o braku przeszkód do zawarcia związku małżeńskiego zarówno cywilnego jak i konkordatowego.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie umiarkowane
3 ° C
3 °
3 °
72 %
3.3kmh
69 %
wt.
5 °
śr.
9 °
czw.
7 °
pt.
8 °
sob.
11 °

NAJPOPULARNIEJSZE