piątek, 22 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczWyjątkowa pocztówka z Międzyrzecza! Takich widokówek jeszcze nie widzieliście

Wyjątkowa pocztówka z Międzyrzecza! Takich widokówek jeszcze nie widzieliście

Do obiegu trafiły już niezwykłe pocztówki przedstawiające najważniejsze i najpiękniejsze miejsca w Międzyrzeczu. Nie są to jednak tylko zwykłe zdjęcia miejsc, a specjalne grafiki stworzone w ramach akcji postcrossingu, często przygotowane w sposób humorystyczny.

Postcrossing to specjalny serwis internetowy, na którym zalogowani użytkownicy mogą wysyłać i odbierać pocztówki z całego świata. Projekt polega na tym, że za każdą wysłaną i zarejestrowaną kartkę dany użytkownik otrzymuje kartkę od kogoś innego.

Teraz, do puli widokówek dołączyły te z Międzyrzecza, stworzone przez tutejszych miłośników postcrossingu. Pocztówki krążą już po całym świecie i w ten sposób mogą dotrzeć do jego najdalszych zakątków. Być może właśnie w tej chwili międzyrzecki zamek podziiwa ktoś w… Tajlandii!

Widokówki zostały wydane z okazji spotkania pasjonatów postcrossingu z całego kraju, które odbyło się ostatnio w Międzyrzeczu. Dziękujemy organizatorom za promocję naszego miasta i zapewniamy o dalszym wsparciu ze strony władz Gminy Międzyrzecz” czytamy na Facebookowym profilu Gminy Międzyrzecz.

Serwis postcrossing prowadzony jest w języku angielskim. Może do niego dołączyć każdy chętny.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
14 ° C
14 °
13.2 °
94 %
2.2kmh
100 %
pt.
14 °
sob.
18 °
niedz.
20 °
pon.
23 °
wt.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE