wtorek, 6 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczZabytkowe auta zatrzymają się w Międzyrzeczu

Zabytkowe auta zatrzymają się w Międzyrzeczu

Już w najbliższą sobotę, tj. 27. sierpnia, odbędzie się IX Rajd Samochodów Zabytkowych ”Śladami Zbąszyńskiego Kozła”. Niezwykłe auta przejadą trasę ze Zbąszynia do Międzyrzecza i zaparkują na międzyrzeckim rynku.

Klasyki, wiekowe, prawdziwe perełki motoryzacji pojawią się na drogach i każdy chętny będzie mógł je podziwiać. Auta wystartują ze Zbąszynia z ulicy Wypoczynkowej. Odprawa uczestników rozpocznie się o godzinie 9:15. Pierwszy uczestnik wystartuje pół godziny później. W tym roku w trasę ma ruszyć 86 pojazdów. Jak co roku zjadą się one z całej Polski!

W Międzyrzeczu samochody mają się pojawić jeszcze przed godziną 13:00. Od 13:10 do 15:00 na starym rynku odbędzie się Konkurs Elegancji, podczas którego wybierane będzie najzgrabniejsze, najpiękniejsze i najbardziej zadbane klasyczne auto. O 15:00 wręczenie nagród, a o 15:30 pojazdy wyruszą w drogę powrotną z Międzyrzecza do Zbąszynia.

Samochody, które staną na międzyrzeckim rynku będzie mógł przyjść i oglądnąć każdy chętny. Impreza jest otwarta dla zainteresowanych.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
2 ° C
4 °
2 °
97 %
3.2kmh
100 %
wt.
2 °
śr.
3 °
czw.
2 °
pt.
1 °
sob.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE