czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczZaprojektuj plakat i wygraj nagrody

Zaprojektuj plakat i wygraj nagrody

Międzyrzecki Ośrodek Kultury ogłosił konkurs na projekt plakatu do widowiska pod nazwą: „Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa”. Prace można składać jeszcze do jutra (wtorek, 21.06).

Chodzi o to, by przygotować pracę plastyczną, która będzie nawiązywała do znanej powieść C.S. Lewisa. Należy ją wykonać w formacie A3 i w dowolnej technice: malarskiej, graffiti czy kolażu. Później, zwycięski projekt zostanie wykorzystany jako plakat organizowanego przez MOK widowiska opierającego się właśnie na książce „Opowieści z Narnii”. Dlatego też prace powinny być tak przygotowane i przemyślane, by można było do niej dodać niezbędne informacje, np. data premiery widowiska, loga organizatorów, itp.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas V-VIII z terenu gminy Międzyrzecz. Podpisane prace należy dostarczyć osobiście do siedziby Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury znajdującego się przy ul. Konstytucji 3 Maja w Międzyrzeczu.

Jak informują organizatorzy: „Celem konkursu jest zaangażowanie i zachęcenie dzieci i młodzieży do poznania twórczości C.S. Lewisa, a w szczególności książki „Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa”, a także kreatywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zdolności manualnych i aktywne włączenie w proces powstawania widowiska”.

Jury będzie oceniać między innymi kreatywność, walory artystyczne, zgodność z tematyką oraz możliwość wykorzystania pracy do stworzenia plakatu. Na autorów najlepszych projektów czekają nagrody rzeczowe. Regulamin dotyczący konkursu dostępny jest na stronie MOK-u.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie umiarkowane
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
73 %
2.5kmh
73 %
czw.
27 °
pt.
30 °
sob.
31 °
niedz.
32 °
pon.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE