sobota, 23 września, 2023
spot_img

4 mln dla firmy Wodel

Ponad 27 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 we wtorek trafiło do lubuskich przedsiębiorców. Jednym z Beneficjentów będzie nowowolska firma Wodel.

– Wsparcie dla przedsiębiorstw jest bardzo ważne – podkreślał, składając podpisy na umowach, Członek Zarządu Województwa Lubuskiego Marcin Jabłoński, wyjaśniając, że zgłoszone projekty rozpatrywano tak szybko, jak to było możliwe. W ramach Działania Badania i innowacje – Rozwój przedsiębiorczości oraz Poddziałania Rozwój sektora MŚP – wsparcie dotacyjne podpisano 6 umów. Jedna z nich została zawarta z nowowolskim przedsiębiorstwem Wodel.

Przedsiębiorstwo Budowy i Eksploatacji Elektrowni Wodnych „Wodel” Sp. z o. o. – reprezentowane przez prezesa zarządu Konrada Wawrzykowskiego i wiceprezesa zarządu Tadeusza Wawrzykowskiego – otrzymało na projekt „Badania nad innowacyjnymi w skali świata turbozespołami o działaniu niweczącym zaburzenia w układzie przepływowym i wydłużonym czasie działania MEW” dofinansowanie w kwocie 4,1 mln zł.

fot. Lubuskie


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie duże
16 ° C
16.7 °
14.9 °
71 %
5.6kmh
95 %
sob.
18 °
niedz.
20 °
pon.
22 °
wt.
27 °
śr.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE