wtorek, 29 listopada, 2022
Strona głównaWiadomościNowa Sól"Nowa Sól na społecznej fali" - zaczynają się szkolenia

„Nowa Sól na społecznej fali” – zaczynają się szkolenia

Miasto Nowa Sól wraz z Fundacją na rzecz Collegium Polonicum rozpoczyna cykl szkoleń, podczas których mieszkańcy, społecznicy, urzędnicy oraz radni będą wspólnie uczyć się i przeprowadzać modelowe konsultacje społeczne.

Do pierwszego etapu szkoleń zostanie zakwalifikowanych 20 osób wyłonionych spośród zgłoszeń. W szkoleniach mogą wziąć udział przedstawiciele nowosolskich organizacji pozarządowych, społeczników, mieszkańców miasta zainteresowanych sprawami społecznymi, nowosolskich radnych oraz urzędników i pracowników jednostek organizacyjnych Miasta Nowej Soli.

Na czym będą polegać szkolenia? W pierwszej kolejności uczestnicy dowiedzą się czym są konsultacje społeczne i jak mogą pomóc w działaniach miejskich. Dowiedzą się jak przeprowadzić i zapoznają się z dobrymi praktykami. Pierwsze trzy zajęcia poprowadzi trener Damian Dec.

Chęć udziału w cyklu szkoleń można zgłaszać do 22 marca 2022 r. za pomocą formularza zgłoszeniowego online dostępnego pod adresem https://bit.ly/szkolenia-Na-Spolecznej-Fali

Pytania, informacje – osoby do kontaktu:
Urząd Miejski w Nowej Soli
Marcin Herma – herma@nowasol.pl
tel. 570 358 604

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum
Adam Szulczewski – a.szulczewski@fundacjacp.org
tel. 533 316 283

Projekt jest współfinansowany z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Na jego realizację pozyskano. Na jego realizację, która potrwa do końca września 2023 r. pozyskano 83 781,83 euro.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie duże
3.6 ° C
3.9 °
1.6 °
84 %
1.1kmh
97 %
wt.
3 °
śr.
4 °
czw.
3 °
pt.
2 °
sob.
0 °

NAJPOPULARNIEJSZE