piątek, 9 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościNowa SólNowy radiowóz dla Policji

Nowy radiowóz dla Policji

W Komendzie Powiatowej Policji w Nowej Soli odbyło się przekazanie nowego radiowozu. Nowy radiowóz jest wyposażony w szereg nowoczesnych systemów zapewniających policjantom maksymalne bezpieczeństwo i komfort pracy.

28 grudnia przed Komendą Powiatową Policji w Nowej Soli odbyło się przekazanie nowego radiowozu dla nowosolskiej jednostki. Flotę policyjnych aut zasilił nieoznakowany pojazd, który został zakupiony dzięki zaangażowaniu i wsparciu Prezydenta miasta Nowej Soli oraz Starosty Powiatu Nowosolskiego. Koszt radiowozu to prawie 100 tysięcy złotych, z czego połowę sfinansowali darczyńcy, pozostała część pochodziła z budżetu Komendy Głównej Policji.

Przekazany samochód pozwoli funkcjonariuszom jeszcze lepiej wykonywać zadania na rzecz obywateli, jeszcze sprawniej i szybciej dotrą do miejsc, gdzie ich interwencja będzie potrzebna. Na zakończenie komendant podziękował w imieniu swoim oraz wszystkich policjantów za przekazany radiowóz, jednocześnie podkreślił, jak istotna jest dobra współpraca z samorządowcami z terenu powiatu nowosolskiego.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie umiarkowane
1 ° C
1 °
-0.1 °
85 %
2.7kmh
83 %
sob.
1 °
niedz.
-2 °
pon.
-0 °
wt.
-0 °
śr.
-3 °

NAJPOPULARNIEJSZE