piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólOrganizacja ruchu w okresie Wszystkich Świętych

Organizacja ruchu w okresie Wszystkich Świętych

Wszystkim wybierającym się w okresie Wszystkich Świętych na cmentarz proponujemy zapoznanie się z organizacją ruchu, która obowiązywać będzie na ulicach wokół cmentarzy.

Jak co roku w okresie Wszystkich Świętych wprowadzane będą zmiany w organizacji ruchu, które mają za zadanie ułatwić dojazdy w rejon cmentarzy oraz poprawić bezpieczeństwo pieszych i kierowców w czasie szczególnie intensywnego ruchu. Tymczasowa organizacja ruchu obowiązywać będzie od 31 października od godziny 15.00 do 2 listopada do godziny 12.00.

Ul. Wandy zostanie zamknięta na odcinku od skrzyżowania z ulicą Harcerską do skrzyżowania z ul. Wyspiańskiego. Jak informuje Urząd Miasta – ulice położone w części południowej od ul. Dąbrowskiego będą ulicami dojazdowymi do cmentarza, a ulice położone w części północnej względem ul. Dąbrowskiego będą ulicami wyjazdowymi. Większość dróg będzie drogami jednokierunkowymi z możliwością zatrzymywania się po jednej stronie drogi.

Zaleca się pozostawienie samochodów na parkingu przy ul. Fabrycznej, parkingu przy ul. Żwirki i Wigury oraz parkingu przy ul. Al. Wolności (Park Krasnala). Na ulicach o ruchu jednokierunkowym po lewej stronie drogi zostanie dopuszczone parkowanie pojazdów równolegle do kierunku jazdy.

Więcej informacji na stronie znajduje się Urzędu Miasta.

Policjanci będą pełnić służbę na terenie cmentarzy oraz wokół nich na terenie całego powiatu nowosolskiego. Funkcjonariusze przypominają, by nie zabierać ze sobą wartościowych rzeczy. Na cmentarzu zwracajmy uwagę na torebki, saszetki czy dokumenty – miejmy je cały czas w zasięgu wzroku. W aucie nie pozostawiajmy przedmiotów, które mogą zainteresować złodzieja.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie umiarkowane
28 ° C
30 °
27.9 °
43 %
4.4kmh
74 %
pt.
32 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
26 °

NAJPOPULARNIEJSZE