niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólPluszowy miś i ogrom nakrętek dla Jasia

Pluszowy miś i ogrom nakrętek dla Jasia

Nowosolscy funkcjonariusze kolejny już raz zaangażowali się w pomoc Jasiowi. Zorganizowali zbiórkę nakrętek, które trafią do recyklingu, a zebrane w ten sposób pieniądze pomogą 6-letniemu chłopcu w walce z chorobą.

Mundurowi są pozytywnie nakręceni i nie zwalniają tempa z niesieniem pomocy. Systematycznie włączają się w akcje charytatywne organizowane dla osób chorych i potrzebujących. Mundurowi po raz kolejny zorganizowali zbiórkę nakrętek dla Jasia. 6-letni chłopczyk choruje na trakcyjne odwarstwienie siatkówki lewego oka, silny astygmatyzm i postępującą wadę prawego oka. Jedynym sposobem ratowania wzroku jest intensywna i ciągła rehabilitacja. Niestety jest ona bardzo kosztowna.

Funkcjonariusze przekazali Jasiowi ogromnego, pluszowego misia, a także worki po brzegi wypełnione nakrętkami. Jedna nakrętka na pozór nic nie znaczy, ale liczy się efekt skali. Wystarczy świadomość, że zwykła, plastikowa nakrętka ma wartość i może pomóc w walce z chorobą.

Lubuska Policja

W przedsięwzięcie zaangażować się mogą wszyscy. Osoby, które chciałby pomóc proszone są o kontakt telefoniczny dzwoniąc pod numer 690 106 192. Nakrętki można przynieść do komendy w godzinach od 7 do 14, od poniedziałku do piątku, a w innym terminie można pozostawić w recepcji komendy.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie duże
22.2 ° C
23.3 °
21.9 °
53 %
3.8kmh
87 %
niedz.
21 °
pon.
25 °
wt.
26 °
śr.
29 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE