niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólStracili prawo jazdy za szybką jazdę

Stracili prawo jazdy za szybką jazdę

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w miniony weekend (4-5 czerwca) zatrzymali prawo jazdy czterem kierującym, którzy stanowczo przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym. Kierujący zostali ukarani wysokimi mandatami i 10 punktami karnymi.

Od stycznia br. obowiązuje nowy taryfikator. Mimo wysokich mandatów kierowcy wciąż gnają przed siebie. Pamiętajmy, że lekceważenie ograniczeń prędkości to nadal w wielu przypadkach czynnik mający wpływ na tragiczne w skutkach zdarzenia drogowe. Dlatego bądźmy ostrożni i respektujmy ograniczenia prędkości na drodze.

W miniony weekend (4-5 czerwca) policjanci wyeliminowali z dróg czterech nieodpowiedzialnych kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość nawet o 70 km/h. Wszyscy stracili prawo jazdy na okres trzech miesięcy oraz zapłacili surowy mandat. Dodatkowo na ich konto wpłynęło 10 punktów karnych.

29-letnia mieszkanka gminy Otyń kierując audi jechała aż 120 km/h w obszarze zabudowanym. Została ukarana mandatem w wysokości 2000 złotych. Taki sam mandat otrzymał 39-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego, który jechał z prędkością 118 km/h na pięćdziesiątce.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie umiarkowane
17.2 ° C
17.7 °
17.2 °
73 %
1.9kmh
70 %
niedz.
26 °
pon.
29 °
wt.
28 °
śr.
28 °
czw.
30 °

NAJPOPULARNIEJSZE