niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólZnani posłowie odwiedzą Nową Sól

Znani posłowie odwiedzą Nową Sól

Od początku powstania nowej siedziby Platformy Obywatelskiej w Nowej Soli przy ul. Wrocławskiej 2, była mowa o tym, że będzie to miejsce spotkań z mieszkańcami i ciekawych dyskusji. Najbliższe spotkanie już we wtorek (11 października).

W ten dzień odbędzie się otwarte spotkanie z przewodniczącym lubuskich struktur Platformy Obywatelskiej Waldemarem Sługockim oraz wiceprzewodniczącym Klubu Parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej Pawłem Poncyljuszem.

To nie pierwsza taka inicjatywa polityków największej opozycyjnej partii w Polsce. Średnio co tydzień odbywają się również spotkania z członkami PO RP, gdzie przez prawie dwie godziny można porozmawiać o programie partii, sprawach lokalnych, a także zgłosić swoje problemy.

Jedną z ostatnich akcji było zbieranie podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o zmianie ustawy o rencie socjalnej, aby pomóc osobom, które codziennie zajmują się osobami niepełnosprawnymi. Jak zapowiadają działacze niedługo odbędzie się również spotkanie z Posłem do Parlamentu Europejskiego Bartoszem Arłukowiczem.

Informację na temat aktualnych spotkań można znaleźć TUTAJ.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie duże
22.2 ° C
23.3 °
21.9 °
53 %
3.8kmh
87 %
niedz.
21 °
pon.
25 °
wt.
26 °
śr.
29 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE