czwartek, 9 lutego, 2023

Film pod gołym niebem!

Już w najbliższy piątek (01.07) w Świebodzinie rusza plenerowe kino letnie. Każdy chętny będzie mógł oglądnąć film na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody. Seanse zaplanowano na wieczór.

Plenerowe kino to atrakcja przygotowywana przez wiele polskich miast w okresie letnim. Nie inaczej jest w Świebodzinie, jak co roku i tym razem wszyscy chętni będą mogli oglądnąć film w całkiem innej, ale wciąż kinowej atmosferze.

Na początek wyemitowane zostaną dwa filmy. O godzinie 21:00 chętni będą mogli oglądnąć „Wakacje Mikołajka”, czyli produkcja jak najbardziej na czasie. Opowiada o przygodach chłopca o imieniu Mikołajek, który wraz z grupą przyjaciół właśnie rozpoczyna letnią przerwę. Tym razem chłopiec wyruszy w pasjonującą podróż, przez Bretanię, Wyspę Mgieł aż na harcerski obóz. I znając Mikołajka… będzie się działo!

Zaraz po tym, czyli o godzinie 22:50 wyemitowany zostanie film pt. „Palm Springs”.  To opowieść o mężczyźnie i kobiecie, którzy poznają się na weselu w Palm Springs. Impreza początkowo wydaje się nudna i sztywna… do czasu aż okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. To się nie może skończyć dobrze!

Kino plenerowe rusza już w piątek (30.06). Filmy emitowane będą w „Fosie Miejskiej” przy ulicy Okrężnej. Wstęp wolny.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŚWIEBODZIN

Gmina Świebodzin
bezchmurnie
-5.2 ° C
-5.2 °
-5.2 °
73 %
2.1kmh
7 %
czw.
3 °
pt.
2 °
sob.
5 °
niedz.
7 °
pon.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE