wtorek, 28 marca, 2023
Strona głównaWiadomościŚwiebodzinPremiera teledysku "Jolka, Jolka pamiętasz"

Premiera teledysku „Jolka, Jolka pamiętasz”

Hit „Jolka, Jolka pamiętasz” doczekała się teledysku, jego premiera odbędzie się 14 grudnia 2021 na kanale YouTube Felicjana Andrzejczaka.

W przyszłym roku minie 40 lat – od premiery ballady rockowej „Jolka, Jolka pamiętasz”. Autorem tekstu jest Marek Dutkiewicz, a muzyki nieżyjący już Romuald Lipko. Wykonawcą – Felicjan Andrzejczak, który niezmiennie od prawie pół wieku przekonuje do „Jolki” kolejne pokolenia. Teraz hymn pokoleń doczekał się teledysku.

– „Od 40 lat – za każdym razem, gdy wykonuje ten utwór, wszyscy ze mną go śpiewają. To już 3 pokolenie. To właśnie „Jolce” – zawdzięczam większość najwspanialszych muzycznych chwil w moim życiu. Mam nadzieję, że teledysk – będzie prezentem urodzinowym w 40 rocznicę premiery tej wyjątkowej ballady, ale nie tylko. Liczę, że kolejne pokolenie będą go słuchać i śpiewać. To trochę tak jakby zapewnić nieskończoność temu co kocham – przy świadomości, że ja wieczny nie będę – właśnie spełnia się moje marzenie. – powiedział Felicjan Andrzejczak, który mieszka w Świebodzinie.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŚWIEBODZIN

Gmina Świebodzin
zachmurzenie małe
-1.2 ° C
1.5 °
-1.2 °
64 %
4.5kmh
45 %
pon.
2 °
wt.
5 °
śr.
7 °
czw.
17 °
pt.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE