sobota, 1 kwietnia, 2023
Strona głównaWiadomościŚwiebodzinUkradli sprzęt elektroniczny za 100 tys. zł

Ukradli sprzęt elektroniczny za 100 tys. zł

Sprzęt elektroniczny oraz inne przedmioty wartości niemal 100 tysięcy złotych zostały skradzione przez 35-latkę w jednym z zakładów mieszczących się na terenie powiatu świebodzińskiego.

Część pracowników dużych przedsiębiorstw, niestety coraz częściej, daje się skusić pozornie prostemu sposobowi na „dorobienie do pensji”. Okradają pracodawcę, wynosząc z magazynów bądź sortowni mienie, narażając przedsiębiorcę na poważne straty.

Sprzęt elektroniczny oraz inne cenne przedmioty wartości niemal 100 tysięcy złotych zostały skradzione przez pracownicę w jednym z zakładów mieszczących się na terenie powiatu świebodzińskiego. 35-latka miała dokonać co najmniej kilkunastu kradzieży na przestrzeni miesiąca. Jej partner usłyszał zarzuty paserstwa.

W trakcie zatrzymania na terenie zakładu pracy 35-letnia kobieta, posiadała przy sobie kolejne skradzione przedmioty, które schowała pod ubrania, szykując do wyniesienia z magazynu.

Zatrzymani na wniosek Prokuratury Rejonowej ze Świebodzina dostali zakaz opuszczania kraju oraz zatrzymano ich paszporty. W związku z serią kradzieży oraz paserstwu grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

fot. Lubuska Policja


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŚWIEBODZIN

Gmina Świebodzin
zachmurzenie duże
8.8 ° C
8.8 °
7.1 °
97 %
3.4kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
5 °
pon.
7 °
wt.
6 °
śr.
5 °

NAJPOPULARNIEJSZE