czwartek, 29 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościWyborcze chuligaństwo posła Mejzy

Wyborcze chuligaństwo posła Mejzy

Wczoraj pod osłoną nocy pojazdy na numerach rejestracyjnych spoza województwa rozjechały się po Lubuskim. Były po brzegi załadowane płytami z plakatami skompromitowanego Łukasza Mejzy. Cel był jasny – umieścić jak najwięcej materiałów nielegalnie na barierkach bezpieczeństwa i w pasie drogowym.

Mieszkańcy województwa od samego rana w wielu miejscowościach mogli zauważyć setki tablic i plakatów Mejzy zamieszczonych bez pozwolenia na barierkach bezpieczeństwa w pasie drogowym.

Jak czytamy po wpisach samorządowców, wszystkie te banery i plakaty wiszą nielegalnie – Wydałem już dyspozycje i Zarząd Dróg Powiatowych zaczyna sprzątanie nielegalnie zawieszonych materiałów wyborczych – powiedział w rozmowie z nami starostwa krośnieński Grzegorz Garczyński.

Podobnie zrobił prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki, który jeszcze kilka miesięcy temu traktował Łukasza Mejzę jako swojego generała i do dnia dzisiejszego miasto nie naliczyło posłowie opłat za nielegalne banery z poprzedniej kampanii.

Otrzymujemy filmy, na których widać, że ZGM od rana również sprząta ulice Zielonej Góry. Na co liczył Łukasz Mejza? Ano na to, że do końca kampanii zostało niewiele czasu i instytucje nie zdążą już zareagować. Najwyraźniej przeliczył się.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
bezchmurnie
7.4 ° C
7.4 °
7.4 °
64 %
3.5kmh
4 %
czw.
10 °
pt.
13 °
sob.
11 °
niedz.
13 °
pon.
12 °

NAJPOPULARNIEJSZE