niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraŚwięto Zakochanych na zielonogórskim deptaku. Czeka nas moc atrakcji

Święto Zakochanych na zielonogórskim deptaku. Czeka nas moc atrakcji

Walentynki w Zielonej Górze zapowiadają się niezwykle romantycznie! Najpierw zakochani mogą spodziewać się gorącej czekolady i słodkości, a wieczorem magicznej imprezy w romantycznym wydaniu. Atrakcje przygotowali miasto Zielona Góra, Palmiarnia oraz Fundacja Artlife.

Już w środę, 14 lutego, od godziny 14:00 do 16:00 przy pomniku Bachusa na mieszkańców czekać będą gorąca czekolada, aromatyczna kawa i herbata dla wszystkich pragnących rozgrzać się w miłosnym nastroju. Za tę atrakcję odpowiedzialna jest zielonogórska Palmiarnia.

W okolicach pomnika będzie też obecny prezydent miasta. Janusz Kubicki osobiście będzie gościł zielonogórzan, częstując ich słodkościami, w tym ciągnącymi się krówkami z napisem „I Love Zielona”. To doskonała okazja, by poczuć się wyjątkowo i podzielić miłością w atmosferze radosnej wspólnoty.

Ale to nie wszystko! Wieczorem, od godziny 18:00 do 22:00, zielonogórski deptak stanie się jeszcze bardziej magiczny dzięki Fundacji Artlife. Restauracje starówce zapraszają na niezapomniane kolacje w romantycznej scenerii. Natomiast ratusz oraz jego okolice zamienią się w prawdziwą oazę miłości, wypełnioną czerwienią, złotem i migającymi sercami, które dodadzą jeszcze więcej uroku temu wyjątkowemu wieczorowi.

Muzyka elektroniczna serwowana przez wyjątkowego DJ-a na specjalnie przygotowanej platformie dopełni atmosferę, sprawiając, że każdy spacer czy chwila spędzona w tych okolicach będzie magiczna. To doskonała okazja, by uczcić miłość w niepowtarzalny sposób i stworzyć wspomnienia, które pozostaną w pamięci na długo.

Zaplanujcie zatem swoje Walentynki w Zielonej Górze! Niech ten wyjątkowy dzień będzie pełen miłości, radości i magicznych chwil spędzonych w romantycznej atmosferze miasta, które kocha zakochanych.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
11.7 ° C
11.7 °
11.2 °
89 %
2kmh
99 %
niedz.
21 °
pon.
24 °
wt.
26 °
śr.
24 °
czw.
17 °

NAJPOPULARNIEJSZE