czwartek, 23 marca, 2023
Strona głównaWiadomościŻaryŚwięto Zielonego Lasu

Święto Zielonego Lasu

Najbliższe sobotnie przedpołudnie wypełnić mają leśne i przyleśne atrakcje. Sprawdź program imprezy.

Dzień 23 kwietnia ma stać się inauguracją czegoś zupełnie nowego – Święta Zielonego Lasu. Wydarzenie to, którego pomysł kiełkował już od paru miesięcy w głowach kilku osób, wreszcie doczeka się pierwszej odsłony. Pod szyldem żarskiego oddziału PTTK, Urzędu naszej miejskiej stolicy regionu – Żar oraz Nadleśnictwa Lipinki, sobotnie przedpołudnie wypełnić mają leśne i przyleśne – bo centrum Święta to obiekt żarskiego kąpieliska, atrakcje. – czytamy na stronie Nadleśnictwa Lipinki

Początek zaplanowano na godz. 11:00 mieszkańcy będą mieli do wyboru energiczne maszerowanie z PTTK bądź leniwe spacerowanie z leśnikami. Start koło basenu na ul. Źródlanej. Dla maluchów z rodzicami, z pewnością sporo radości zapewnią interaktywne zabawy na pobliskiej ścieżce edukacyjnej „Zielony Zakątek”

W godz. 13:00 – 16:00 na terenie basenu będzie można odwiedzić stoiska edukacyjne i warsztaty. Organizatorzy zaplanowali również konkursy, gry i zabawy oraz przegląd piosenki turystycznej. Będzie również małe co nieco na ząb, a dla posiadaczy własnej kiełbaski – możliwość upieczenia jej nad ogniskiem.

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia na plakacie:


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie duże
12.2 ° C
12.4 °
11.6 °
65 %
0.9kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
14 °
sob.
10 °
niedz.
11 °
pon.
4 °

NAJPOPULARNIEJSZE