czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraBezpłatne szkolenie z niemieckiego prawa pracy

Bezpłatne szkolenie z niemieckiego prawa pracy

Po raz kolejny działacze partii Razem z województwa lubuskiego oraz z Berlina organizują cykliczne bezpłatne szkolenia z niemieckiego prawa pracy. Po sukcesie poprzednich szkoleń w Słubicach i Gorzowie, przyszedł czas na spotkanie w Zielonej Górze, które organizują wspólnie z Zielonogórską Nową Lewicą.

Zauważyliśmy, że liczba problemów, o których dowiadujemy się podczas szkoleń, a także podczas rozmów z uczestnikami, jest niestety zbyt duża. Dlatego kontynuujemy naszą działalność i organizujemy kolejne spotkanie, aby pomóc jak największej liczbie osób pracujących w Niemczech – mówią organizatorzy.

Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli okazję zdobyć wiedzę z zakresu prawa pracy w Niemczech. Adwokat z Niemiec oraz doradczyni niemieckich związków zawodowych będą odpowiadać na pytania dotyczące maksymalnego czasu pracy, postępowania po otrzymaniu wypowiedzenia, dodatków do pensji oraz ochrony przed zwolnieniem.

Spotkanie poprowadzą Magdalena Milenkovska oraz Hubert Fidali, a odbędzie się ono 1 kwietnia (sobota) o godzinie 16:00 w Zielonej Górze w biurze Nowej Lewicy, przy ulicy Ptasia 2A. Szkolenie jest w pełni bezpłatne, a na przybyłych pracowników czekać będzie słodki poczęstunek.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
15 ° C
15.6 °
14.4 °
40 %
4kmh
100 %
czw.
21 °
pt.
24 °
sob.
26 °
niedz.
25 °
pon.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE