piątek, 2 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościZielona GóraDo Zielonej Góry wrócił Żan Tabak. Świetny mecz w CRS-ie

Do Zielonej Góry wrócił Żan Tabak. Świetny mecz w CRS-ie

Chorwat nie wrócił jednak do Zastalu, zasiadł na ławce gości, jako szkoleniowiec Trefla Sopot. Ostateczny wynik nie odzwierciedla gry, jaką oglądaliśmy tego wieczoru w CRS-ie. Nasi zawodnicy walczyli ile mogli.

2300 kibiców oglądało niezwykle ciekawą grę i powroty byłych zastalowców, nie tylko w osobie trenera Żana Tabaka, ale również doskonałe zawody rozegrał w drużynie gości Rolands Freimanis, który reprezentował barwy naszego klubu w sezonie 2020/2021. Sentymentów było więcej, gdyż punkty rzucał nam także kolejny były gracz Przemysław Zyskowski.

Pierwsza kwarta to walka punkt za punkt. Dobrze spisywał się nasz kapitał Przemysław Żołnierewicz. Trefl przeważał i to my zazwyczaj goniliśmy wynik. Na koniec drugiej kwarty na tablicy wyników widniał jednak rezultat 49-49. W naszej grze brakowało jednak indywidualności. Tym razem gorsze zawody w wykonaniu Jana Wójcika i Bryce`a Alforda.

W czwartej odsłonie gry wyszliśmy nawet na prowadzenie 79-75, ale to byłoby na tyle. Trefl włączył kolejny bieg i zaliczył serię 24:4 co kompletnie rozbiło naszą drużynę. Niezłe zawody w naszym wykonaniu rozegrał jeszcze Alen Hadžibegovic, jednak to było za mało na pewnie grających gości.

Enea Zastal BC Zielona Góra – Trefl Sopot 83:99


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
-0.1 ° C
0.1 °
-1 °
45 %
4.3kmh
100 %
pt.
1 °
sob.
2 °
niedz.
4 °
pon.
5 °
wt.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE