wtorek, 28 marca, 2023
Strona głównaWiadomościZielona GóraDo Zielonej Góry wrócił Żan Tabak. Świetny mecz w CRS-ie

Do Zielonej Góry wrócił Żan Tabak. Świetny mecz w CRS-ie

Chorwat nie wrócił jednak do Zastalu, zasiadł na ławce gości, jako szkoleniowiec Trefla Sopot. Ostateczny wynik nie odzwierciedla gry, jaką oglądaliśmy tego wieczoru w CRS-ie. Nasi zawodnicy walczyli ile mogli.

2300 kibiców oglądało niezwykle ciekawą grę i powroty byłych zastalowców, nie tylko w osobie trenera Żana Tabaka, ale również doskonałe zawody rozegrał w drużynie gości Rolands Freimanis, który reprezentował barwy naszego klubu w sezonie 2020/2021. Sentymentów było więcej, gdyż punkty rzucał nam także kolejny były gracz Przemysław Zyskowski.

Pierwsza kwarta to walka punkt za punkt. Dobrze spisywał się nasz kapitał Przemysław Żołnierewicz. Trefl przeważał i to my zazwyczaj goniliśmy wynik. Na koniec drugiej kwarty na tablicy wyników widniał jednak rezultat 49-49. W naszej grze brakowało jednak indywidualności. Tym razem gorsze zawody w wykonaniu Jana Wójcika i Bryce`a Alforda.

W czwartej odsłonie gry wyszliśmy nawet na prowadzenie 79-75, ale to byłoby na tyle. Trefl włączył kolejny bieg i zaliczył serię 24:4 co kompletnie rozbiło naszą drużynę. Niezłe zawody w naszym wykonaniu rozegrał jeszcze Alen Hadžibegovic, jednak to było za mało na pewnie grających gości.

Enea Zastal BC Zielona Góra – Trefl Sopot 83:99


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
słabe opady śniegu
0.5 ° C
1.2 °
0.5 °
45 %
6.9kmh
75 %
wt.
4 °
śr.
7 °
czw.
15 °
pt.
14 °
sob.
9 °

NAJPOPULARNIEJSZE