poniedziałek, 5 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościZielona GóraLUG uruchamia nowy zakład

LUG uruchamia nowy zakład

Centrum Badawczo-Rozwojowego LUG zyskało nowy zakład. To przede wszystkim nowa przestrzeń magazynowa oraz biurowo-socjalna. Całość powstała na strefie w Nowym Kisielinie.

– Nasza nowa hala magazynowa jest już gotowa do pracy. W kolejnych dniach magazyn zapełni się pierwszymi towarami i produktami, a do części administracyjnej cyklicznie będą wprowadzać się pracownicy biurowi. Nowa przestrzeń pozwoli nam w jeszcze lepszy sposób wykorzystywać potencjał rozwojowy, a nowy magazyn uwolni dotychczasową przestrzeń magazynową w zakładzie w Nowym Kisielinie. Dzięki odzyskanej przestrzeni magazynowej zwiększy się przestrzeń produkcyjna, a w konsekwencji wzrosną nasze moce produkcyjne. – mówi Ryszard Wtorkowski, Prezes Zarządu LUG Light Factory.

Nowe powierzchnie magazynowe to blisko 3000 mkw, a biura to kolejne 500 mkw. Wiadomo już też, jaki będzie nowy podział pomieszczeń w firmie. Do nowego budynku przeniosą się zespoły Departamentu Finansów i Departamentu IT. Do nowych biur w zakładzie w Nowym Kisielinie powróci także zespół naszej spółki zależnej BIOT, a Departament Rozwoju zajmie odnowione pomieszczenia laboratorium.

Nowy zakład został oddany do użytku 17 stycznia, a jego wykonawcą była firma M&J


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
2.7 ° C
2.8 °
1.4 °
44 %
2.6kmh
100 %
pon.
4 °
wt.
4 °
śr.
2 °
czw.
2 °
pt.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE