niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraMożna już rezerwować bilety na Winobusy 2023 - znamy terminarz

Można już rezerwować bilety na Winobusy 2023 – znamy terminarz

Winobusy, czyli specjalne autobusy kursujące do lubuskich winnic, rozpoczną swoją pracę razem z zielonogórskim Winobraniem. Podobnie jak w ostatnich latach będzie je obsługiwało Biuro Podróży Mega Tours. Już można rezerwować bilety.

Wybierając się w kilkugodzinną podróż na winnicę zawsze mamy w pakiecie opiekę pilota i merytoryczne informacje na temat produkcji wina oraz całego winnego regionu. Na miejscu przewidziana jest zarówno degustacja jak i niewielki poczęstunek. Z pewnością będzie również okazja do zrobienia zdjęć. Koszt bilety to 75 zł.

Byliśmy w Winnicy pod Wieżą i to wspaniałe miejsce. Sama wycieczka szybka, fajna i świetnie opowiedziana. Nasza przewodniczka mówiła z wielką pasją no i smak tego wspaniałego wina zapamiętamy na długo – mówiła rok temu Anna i Paweł z Wielkopolski, którzy skorzystali z Winobusowej wycieczki.

Bilety oraz rezerwację można dokonać TUTAJ.

SOBOTA 09.09
ARIS (Krosno Odrzańskie) – odjazd: 09:30 / powrót: 13:00
ŁUKASZ (Wityń) – odjazd: 10:00 / powrót: 13:00
BACHUSOWE POLE w Lubuskim Centrum Winiarstwa (Zabór) – odjazd: 10.00 / powrót: 12.30
INGRID (Łaz koło Zielonej Góry) odjazd: 10.30 / powrót: 13.00
POD WINNĄ GÓRĄ (Cigacice) odjazd: 10:30 / powrót: 13:00
============
HIKI (Bycz koło Bytomia Odrzańskiego) odjazd: 12.30 / powrót: 15.30
BACHUSOWE POLE w Lubuskim Centrum Winiarstwa (Zabór) odjazd: 13.00 / powrót: 15.30
MARCUS (Sterków) odjazd: 13.00 / powrót: 16.00
MARCINOWICE (Marcinowice koło Krosna Odrz.) odjazd: 13.00 / powrót: 16.30
MOZÓW (Mozów koło Sulechowa) odjazd: 13.00 / powrót: 15.30
==================
POD WIEŻĄ (Trzebule) odjazd: 15.30 / powrót: 18.30
MOZÓW (Mozów koło Sulechowa) odjazd: 15.30 / powrót: 18.00
ŻELAZNY (Łaz koło Zielonej Góry) odjazd:16.00 / powrót: 18.30
EQUUS (Zabór Lubuskie Centrum Winiarstwa) odjazd: 16.30 / powrót: 19.00

NIEDZIELA 10.09
HIKI (Bycz koło Bytomia Odrzańskiego) odjazd: 10.00 / powrót: 13.00
POD WINNĄ GÓRĄ (Cigacice) odjazd: 10:00 / powrót: 12:30
CANTINA (Mozów koło Sulechowa) odjazd: 10:30 / powrót: 13:00
MILSKO (Milsko) odjazd: 10.00 / powrót: 13.30
======================
INGRID (Łaz koło Zielonej Góry) odjazd: 13.30 / powrót: 16.00
ARIS (Krosno Odrzańskie) – odjazd: 12:30 / powrót: 16:00
MARCUS (Sterków) odjazd: 13.00 / powrót: 16.00
MIŁOSZ (Łaz koło Zielonej Góry) odjazd: 13.30 / powrót: 16.00
BACHUSOWE POLE w Lubuskim Centrum Winiarstwa (Zabór) odjazd: 14.30 / powrót: 17.00
==============
SAGANUM (Żagań) odjazd: 16.00 / powrót: 19.30
ŻELAZNY (Łaz koło Zielonej Góry) odjazd: 16.00 / powrót: 18.30
POD WIEŻĄ (Trzebule) odjazd: 16.00 / powrót: 19.00
NA LEŚNEJ POLANIE (Proczki) odjazd: 17:30 / powrót: 20:00

PONIEDZIAŁEK 11.09.
MILSKO (Milsko) odjazd: 12.30 / powrót: 16.00
POD WIEŻĄ (Trzebule) odjazd: 13.00 / powrót: 16.00
====================
KINGA (Stara Wieś koło Nowej Soli) odjazd: 16.00 / powrót: 18.30
POD WINNĄ GÓRĄ (Cigacice) odjazd: 16.00 / powrót: 18.30

WTOREK 12.09.
WINNOGÓRA
 (Górzykowo) odjazd: 13.00 / powrót: 15.30
JULIA (Stary Kisielin koło Zielonej Góry) odjazd: 15.30 / powrót: 18.00

ŚRODA 13.09.
CANTINA (Mozów koło Sulechowa) odjazd: 12.30 / powrót: 15.00
ŁUKASZ (Wityń koło Świebodzina) odjazd: 15.30 / powrót: 18.30

CZWARTEK 14.09.
MARCINOWICE (Marcinowice koło Krosna Odrz.) odjazd: 13.00 / powrót: 16.30
MIŁOSZ (Łaz koło Zielonej Góry) odjazd: 16.30 / powrót: 19.00

PIĄTEK 15.09.
SAGANUM (Żagań) odjazd: 12.00 / powrót: 15.30
BAHUSOWE POLE (Zabór Lubuskie Centrum Winiarstwa) odjazd: 13.00 / powrót: 15.30
MARCUS (Sterków) odjazd: 13.00 / powrót: 16.00
===============
INGRID (Łaz koło Zielonej Góry) odjazd: 15.30 / powrót: 18.00
CANTINA (Mozów koło Sulechowa) odjazd: 16.00 / powrót: 18.30
ŻELAZNY (Łaz koło Zielonej Góry) odjazd: 16.00 / powrót: 18.30

SOBOTA 16.09.
ARIS (Krosno Odrzańskie) – odjazd: 09:30 / powrót: 13:00
MIŁOSZ (Łaz koło Zielonej Góry) odjazd: 10.00 / powrót: 12.30
SAGANUM (Żagań) odjazd: 09.30 / powrót: 13.00
==========================
ŻELAZNY (Łaz koło Zielonej Góry) odjazd: 13.00 / powrót: 15.30
HIKI (Bycz koło Bytomia Odrzańskiego) odjazd: 12.30 / powrót: 15.30
MOZÓW (Mozów koło Sulechowa) odjazd: 13.00 / powrót: 15.30
============================
POD WIEŻĄ (Trzebule) odjazd: 15.30 / powrót: 18.30
MILSKO (Milsko) odjazd: 16.00 / powrót: 19.30
EQUUS (Zabór Lubuskie Centrum Winiarstwa) odjazd: 15.30 / powrót: 18.00

NIEDZIELA 17.09.
JULIA (Stary Kisielin koło Zielonej Góry) odjazd: 10.00 / powrót: 12.30
INGRID (Łaz koło Zielonej Góry) odjazd: 10.00 / powrót: 12.30
=======================
MILSKO (Milsko) odjazd: 13.00 / powrót: 16.30
CANTINA (Mozów koło Sulechowa) odjazd: 13.00 / powrót: 15.30

Bilety oraz rezerwację można dokonać TUTAJ.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
21.7 ° C
21.7 °
21.2 °
35 %
4kmh
91 %
niedz.
21 °
pon.
25 °
wt.
26 °
śr.
28 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE