piątek, 23 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraSługocki ujawnił manipulacje Kubickiego

Sługocki ujawnił manipulacje Kubickiego

Szach mat – z pewnością w ten sposób można podsumować publikację w mediach społecznościowych Posła na Sejm RP Waldemara Sługockiego na temat spotkania z prezydentem Januszem Kubickim. Parlamentarzysta na własnej skórze przekonał się jak wyglądają manipulacje włodarza Zielonej Góry i obnażył je bezlitośnie.

Jednak po kolei. We wtorek (21.02) trójka parlamentarzystów (Katarzyna Osos, Waldemar Sługocki i Bogusław Wontor) wchodzi do Urzędu Miasta w Zielonej Górze w celu przeprowadzenia kontroli poselskiej dotyczącej konkursów dla klubów sportowych.

Mieszkańcy, działacze sportowi, a także dziennikarze bezskutecznie dociekają, w jakiej kwocie i które drużyny wspierane są pieniędzmi mieszkańców Zielonej Góry – podatników. Tajemnicą poliszynela jest przecież, że Pan Prezydent według nikomu nieznanych kryteriów, wspiera zielonogórski sport. Wśród naszych drużyn są te, które w swej łaskawości Pan Prezydent szczodrze dofinansowuje, ale są też i takie, których Pan Prezydent wesprzeć pieniędzmi podatników nie zamierza – pisze na swoim profilu Waldemar Sługocki.

W oczekiwaniu na dokumenty parlamentarzyści zostają zaproszeni do sali konferencyjnej. Po chwili wchodzi do niej prezydent Janusz Kubicki wraz ze swoim zastępcą Krzysztofem Kaliszukiem. Zaraz po wyjściu posłów czytamy na profilu prezydenta:

Pierwszy raz od bodajże 4 lat odwiedzili mnie nasi lubuscy posłowie (…) Rozmawialiśmy o pieniądzach przyznanych przez Unię Europejską Zielonej Górze i naszemu województwu. Posłowie pomagają w negocjacjach z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego. Dziękuje za wizytę, a niebawem, mam nadzieję, poinformuję szczegółowo o efektach spotkania… – napisał J.Kubicki.

Tutaj sprawa mogłaby się zakończyć, gdyby nie to, że prezydent pominął w swoim wpisie prawdziwy powód wizyty parlamentarzystów. Nie przyszli na kurtuazyjną wizytę, ale na kontrolę.

Zastanawiam się kto zawładnął umysłem Pana Prezydenta? Co sprawia, że wprowadza on opinię publiczną po raz kolejny w błąd? Tak, Szanowni Państwo, wygląda polityka informacyjna według J. Kubickiego. Doprawdy polityka informacyjna czy manipulacja? Wiele razy o niej czytałem i widziałem, a teraz wprost dotyczy naszej kontroli poselskiej. Wersja Prezydenta Kubickiego to inny wymiar rzeczywistości – opisuje sprawę W. Sługocki.

Taki poziom manipulacji to codzienność dla mieszkańców Zielonej Góry. Całkiem niedawno prezydent przekonywał, że podatki podniesione przez jego radnych to wina marszałek Polak.

„KTO ZAWŁADNĄŁ UMYSŁEM PANA PREZYDENTA? Kosmiczna rzeczywistość J. Kubickiego” pisze wprost Waldemar Sługocki. Cały wpis do przeczytania poniżej


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
8.4 ° C
9 °
8.4 °
67 %
4.1kmh
100 %
pt.
9 °
sob.
10 °
niedz.
9 °
pon.
11 °
wt.
11 °

NAJPOPULARNIEJSZE