niedziela, 3 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościZielona GóraSprawdź kiedy pojedziesz bezpłatnie autobusem

Sprawdź kiedy pojedziesz bezpłatnie autobusem

W dniach 16-22 września odbywać się będzie Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Miejski Zakład Komunikacji z Zielonej Góry postanowił kolejny raz przyłączyć się do akcji. Wyznaczyli dzień, kiedy będziemy mogli bezpłatnie skorzystać z autobusów miejskich.

Ten dzień przypada na finał tygodnia, czyli 22 września (czwartek), wtedy właśnie obchodzimy Dzień bez Samochodu.

W tym dniu wszystkie osoby, które w czasie przejazdu autobusem okażą ważny dowód rejestracyjny swojego samochodu oraz prawo jazdy (dokument papierowy lub elektroniczny), a także osoba im towarzysząca będą mogły skorzystać z bezpłatnych przejazdów autobusami MZK – czytamy na oficjalnym profilu spółki.

Tegoroczne hasło kampanii brzmi: „Lepsze połączenia”, co oznacza lepiej skomunikowanych mieszkańców oraz lepiej skomunikowane miejsca. Coroczna kampania promuje zrównoważony transport miejski.

Jednocześnie MZK zaprasza 17 września na „drzwi otwarte” swojej zajezdni przy ul. Chemicznej. – Gwarantujemy wiele atrakcji i dobrą zabawę. Skorzystać można z dojazdu specjalnym autobusem, który odjedzie o godz. 10.00 z Centrum Przesiadkowego na Zajezdnię. Impreza potrwa do godz. 14.00 i po niej nastąpi odwóz Gości – piszą organizatorzy.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
słabe opady śniegu
-3.9 ° C
-3.3 °
-4.6 °
46 %
4.4kmh
100 %
niedz.
-1 °
pon.
-2 °
wt.
-0 °
śr.
2 °
czw.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE