sobota, 4 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościZielona GóraWięcej kibiców na meczu Lechii Zielona Góra z Legią Warszawa?

Więcej kibiców na meczu Lechii Zielona Góra z Legią Warszawa?

W ćwierćfinale Pucharu Polski Lechia Zielona Góra zmierzy się z Legią Warszawa. Mecz już za kilka miesięcy. Ilu kibiców będzie mogło go obejrzeć z poziomu stadionu w Zielonej Górze?

Niesamowita przygoda Lechii Zielona Góra w Pucharze Polski wciąż trwa. Klub z III ligi dotarł do ćwierćfinału tych rozgrywek, po drodze pokonując dwa zespoły z Ekstraklasy – Jagiellonię Białystok i Radomiak Radom. 20 listopada odbyło się losowanie ćwierćfinału Pucharu Polski. Reprezentant Polski, Matty Cash sparował ze sobą Lechię z Legią Warszawa!

Mecz z Legią Warszawa w Zielonej Górze odbędzie się na przełomie lutego i marca 2023 roku. Poprzednie spotkania z ekstraklasowymi rywalami Lechii oglądało zaledwie 1 tys. kibiców z poziomu stadionu lekkoatletycznego. To dlatego, że obiekt nie spełniał warunków związanych z organizacją imprezy masowej. Po wylosowaniu par ćwierćfinałowych Pucharu Polski w Zielonej Górze mówiło się, że trzeba coś zrobić, aby więcej kibiców mogło obejrzeć mecz z tak utytułowanym klubem, jak Legia Warszawa.

5 tysięcy kibiców na meczu z Legią?

Jest szansa, że aż 5 tys. kibiców będzie mogło obejrzeć mecz Lechii Zielona Góra z Legią Warszawa. Trwają przygotowania do organizacji imprezy masowej. Obiekt wciąż musi spełnić pewne wymagania. Wśród nich są m.in. odgrodzenie stadionu lekkoatletycznego z terenu ośrodka, instalacja monitoringu, identyfikacja kibiców czy wyznaczenie dróg ewakuacyjnych. Ponadto konieczna będzie odpowiednia liczba służb, które będą odpowiadały za bezpieczeństwo na stadionie i wokół niego.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
pochmurnie
-0.6 ° C
0.1 °
-0.6 °
80 %
4kmh
12 %
sob.
2 °
niedz.
0 °
pon.
0 °
wt.
1 °
śr.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE