niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraZmiana kursowania autobusów na ul.Kupieckiej i Batorego.

Zmiana kursowania autobusów na ul.Kupieckiej i Batorego.

Od poniedziałku 24 kwietnia 2023 r. w związku z pracami drogowymi na ulicy Kupieckiej i Batorego (na odcinku od ulicy Bohaterów Westerplatte do ulicy Dworcowej) wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w kursowaniu autobusów.

Zmiana kursowania autobusów dotyczyć będzie linii 6, 12, 19, 20, 29 i N2.

– Autobusy linii nr 12 od przystanku Jana z Kolna do przystanku Dworzec Główny oraz od przystanku Dworzec Główny do przystanku Herberta pojadą ulicą Dworcową.

– Autobusy linii nr 1920 N2 pomiędzy ZS Plastycznych a Dworcem Głównym pojadą ulicą Dworcową.

– Autobus linii nr 29 od przystanku ZS Plastycznych do przystanku Dąbrówki zmieni trasę i pojedzie przez ulicę Herberta Zjednoczenia i w drodze powrotnej do osiedla Czarkowo od przystanku Dworzec Główny do przystanku ZS Plastycznych przez ulicę Dworcową.

– Autobus linii nr 6 dwoma kursami (7:40 Dworzec Gł. – Zajezdnia Chemiczna oraz 14:09 Zajezdnia Chemiczna – Dworzec Gł.) pomiędzy przystankami ZS Plastycznych a Dworcem Gł. pojedzie ulicą Dworcową.

Zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanków: ZUS (nr 121) na ulicy Kupieckiej oraz Batorego/Dworcowa (nr 122 i 440) na ulicy Batorego. Uruchomione zostaną przystanki zastępcze na ulicy Dworcowej przy rondzie A. Borchers (Dworcowa/Batorego) oraz przy skrzyżowaniu z ulicą Ułańską (Dworcowa/Ułańska – na żądanie).


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
24.4 ° C
26.2 °
24.4 °
32 %
2.7kmh
96 %
niedz.
23 °
pon.
24 °
wt.
25 °
śr.
19 °
czw.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE