piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraZnamy artystów, którzy wystąpią podczas finału WOŚP w Zielonej Górze.

Znamy artystów, którzy wystąpią podczas finału WOŚP w Zielonej Górze.

Podczas relacji na żywo w Radiu Index poznaliśmy artystów, którzy wystąpią podczas 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze już 29 stycznia. Scena wraz z miasteczkiem stanie przy miejskim ratuszu.

Miasteczko ruszy o godz. 12.00 z kolei pierwsze koncerty na scenie zaczną się o 16.00 – mówiła Agata Miedzińska z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury, członkini sztabu WOŚP.

Scenę po raz kolejny poprowadzi miejski radny Grzegorz Hryniewicz wraz z Bachusem, w którego rolę wciela się Marcin Wiśniewski. Przed każdym artystą będą prowadzone licytacje, z których dochód trafi do puszki. – Z pewnością będzie licytacja prezydenta oraz radnych – mówił członek sztabu.

Co ciekawe 21 stycznia w partnerskim mieście Cottbus również odbędą się WOŚP-owe imprezy. Do Niemiec wybiera się lokalny Zespół Taneczny „Maki”. Sztab wolontariuszy jest już w komplecie, w Zielonej Górze liczy 300 osób. – Ciągle poszukujemy ok. 30 chętnych do tzw. banku, czyli do liczenia pieniędzy – mówi sztabowiec Igor Skrzyczewski.

Jeżeli chodzi o koncerty to na głównej scenie wystąpią Concussion, Buras&The Dogz, The Buffons. Gwiazdami wieczoru będą Lipali oraz Feel.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie umiarkowane
12.4 ° C
15.1 °
12.4 °
76 %
2.2kmh
55 %
pt.
31 °
sob.
22 °
niedz.
22 °
pon.
21 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE