środa, 8 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościZielona GóraBędą blokować stacje paliw Orlen w Lubuskiem

Będą blokować stacje paliw Orlen w Lubuskiem

W związku z gwałtownie rosnącymi cenami paliw organizowane są blokady stacji paliw Orlen w całej Polsce, również w Zielonej Górze.

W sobotę – 11 czerwca – odbywa się ogólnopolska akcja blokowania stacji paliw Orlen, w związku z gwałtownie rosnącymi cenami paliw. Organizatorzy akcji uważają, że to przez politykę prowadzoną przez koncern Orlen mamy do czynienia z rekordowymi podwyżkami cen paliw.

Akcja zrodziła się w zeszłym tygodniu. Wówczas kierowcy zablokowali wjazd na jedną z bielskich stacji benzynowych, pozorując awarie samochodów. Chcieli w ten sposób wyrazić swój sprzeciw dla wysokich cen paliw. Ta inicjatywa odbiła się szerokim echem i zainteresowała kolejne osoby w całym kraju. Powstały grupy na portalach społecznościowych, które planowały podobne akcje.

W sobotę – 11 czerwca – wielu miastach w Polsce organizowane są blokady stacji paliw z szyldem Orlenu. Blokowanie będzie odbywać się w godz. 16.00-18.00. Również w województwie lubuskim dojdzie do takich blokad. Gdzie dokładnie? Oto lista:

  • Zielona Góra, Osiedle Pomorskie 5G, Sulechowska 40, Fabryczna 3, Wojska Polskiego 118, Wrocławska 36A (godz. 16:00 do 18:00);
  • Gorzów Wielkopolski, ul. Złotego Smoka 1 (godz. 16:00 do 18:00);
  • Świebodzin, ul. Wojska Polskiego 8 (godz. 16:00 do 18:00).

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
bezchmurnie
-3.9 ° C
-3.9 °
-3.9 °
46 %
1.9kmh
4 %
śr.
1 °
czw.
3 °
pt.
3 °
sob.
4 °
niedz.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE