poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGubinWiosna nad Nysą trwa. Wczoraj odbyły się biegi i koncerty

Wiosna nad Nysą trwa. Wczoraj odbyły się biegi i koncerty

W piątek – 10 czerwca – rozpoczęła się 59. Wiosna nad Nysą w Gubinie. Odbyła się Gubińska Mila oraz było mnóstwo atrakcji na scenie przy farze, z koncertem Video na czele.

Wiosna nad Nysą w Gubinie trwa w najlepsze. Przed nami kolejne atrakcje i występy gwiazd. Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z programem, to warto, bo jest naprawdę rozbuodwany:

Zabawa w Gubinie zaczęła się w piątek – 10 czerwca – na sportowo. Tym razem nie na ulicy 3 Maja, a na Wyspie Teatralnej odbyły się biegi im. Jurka Gąsiora, znane również jako Gubińska Mila. Przy pięknej pogodzie oraz równie pięknych okolicznościach przyrody biegali najmłodsi mieszkańcy oraz dorośli. A to był dopiero początek.

Popołudniu, po godz. 18.00 rozpoczęły się występy na scenie, która tradycyjnie została zamontowana na placu Jana Pawła II, zaraz obok ruin kościoła farnego, natomiast wokół rozstawiły się stoiska z gastronomią. Do tego nie zabrakło wesołego miasteczka, które ulokowało się przy markecie Netto.

W Gubinie pierwszego dnia wystąpili The Epilogue, Good Music Fans, The Best of Depeche Mode oraz koncert gwiazdy – Video.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
bezchmurnie
19.6 ° C
20.1 °
19.6 °
72 %
3.7kmh
1 %
pon.
19 °
wt.
27 °
śr.
23 °
czw.
24 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE