środa, 17 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraCharytatywny koncert w Zielonej Górze. Na scenie m.in. Tatiana Okupnik i Reni...

Charytatywny koncert w Zielonej Górze. Na scenie m.in. Tatiana Okupnik i Reni Jusis

40-osobowa orkiestra, znani artyści i świąteczne kolędy! Czy można wymarzyć sobie lepszy sobotni, grudniowy wieczór? A przy tym wszystkim niesienie pomocy podopiecznym Stowarzyszenia „Warto jest pomagać”.

W zbliżającą się sobotę, 16 grudnia, o godzinie 19:00 w hali CRS odbędzie się niezwykły koncert. Będzie to koncert charytatywny pod hasłem „Warto jest pomagać”. Na scenie pojawi się 40-osobowa orkiestra „Warto jest pomagać” pod dyrekcją Wojciecha Zandeckiego wraz ze znanymi artystami m.in. Tatianą Okupnik, Reni Jusis, Haliną Benedyk, Wiktorem Dydułą i Natalią Grosiak.

Koncert będzie składać się z dwóch części. W pierwszej artyści wprowadzą widzów w świąteczny nastrój, śpiewając kolędy i pastorałki. W drugiej będzie można usłyszeć najpopularniejsze piosenki obecnych wykonawców. W przerwie pomiędzy tymi częściami zostaną wręczone statuetki oraz nagrody w konkursie Anioł Roku 2023.

Wydarzenie będzie szczególne z jeszcze jednego powodu. Podczas koncertu świętować swoje 15-lecie działalności będzie Stowarzyszenie „Warto jest pomagać”. Dochód z biletów-cegiełek w całości zostanie przekazany na leczenie dwóch podopiecznych stowarzyszenia – Tymka Ulanowskiego i Lucka Wilka.

Inicjatorem całego przedsięwzięcia jest Grzegorz Hryniewicz, który odpowiada również za reżyserię i scenariusz koncert. Radny sam pojawi się także na scenie z innymi artystami. Natomiast prezydent Janusz Kubicki objął wydarzenie patronatem honorowym, a koncert odbędzie się dzięki pomocy Miasta Zielona Góra oraz licznych patronów Stowarzyszenia „Warto jest pomagać”.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
2.3 ° C
2.3 °
2.3 °
90 %
2kmh
90 %
czw.
9 °
pt.
7 °
sob.
5 °
niedz.
6 °
pon.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE