niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraDobra wiadomość dla zielonogórzan. Wracają trzy linie autobusowe

Dobra wiadomość dla zielonogórzan. Wracają trzy linie autobusowe

W związku z remontami dróg mieszkańcy Zielonej Góry, jeżdżąc komunikacją miejską, musieli poruszać się trasami zastępczymi. Niektóre linie już powróciły na dawne, podstawowe trasy, a niektóre dopiero wrócą. Nie trzeba będzie jednak długo czekać!

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze poinformował, że już od piątku, 1 grudnia, dzięki przywróceniu przejazdu przez skrzyżowanie ulic Zacisze i Wyszyńskiego z aleją Wojska Polskiego na swoje podstawowe trasy wrócą autobusy linii numer 5, 10 i 39. Utrudnienia były związane z remontem skrzyżowania z powodu wprowadzania Inteligentnego Systemu Transportu. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. Prace drogowe zostały zakończone w takim stopniu, że ponownie przez skrzyżowanie mogą przejeżdżać autobusy miejskie.

Komunikacja miejska ponownie będzie przejeżdżać także przez osiedle Zacisze. Przywrócone zostaną również do tej pory zamknięte przystanki Porzeczkowa i Zacisze. Warto sprawdzić nowy rozkład jazdy autobusów MZK, który znajdziecie na stronie rozklad.mzk.zgora.pl.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
22.4 ° C
22.4 °
21.2 °
51 %
0.6kmh
88 %
niedz.
20 °
pon.
22 °
wt.
26 °
śr.
20 °
czw.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE