czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraDrugie wydanie konkursu fotograficznego „Jajo w naturze i kulturze”

Drugie wydanie konkursu fotograficznego „Jajo w naturze i kulturze”

Ruszyła druga edycja konkursu fotograficznego dla studentów i studentek Uniwersytetu Zielonogórskiego. W roli głównej na fotografiach ma wystąpić… jajko! Do konkursu może przystąpić każdy, bez względu na podjęty kierunek studiów. Na prace organizatorzy będą czekać do 10 marca!

Studenckie Koło Naukowe Turystyki Uniwersytetu Zielonogórskiego serdecznie zaprasza wszystkich studentów uczelni do udziału w drugiej edycji konkursu fotograficznego pod tytułem „Jajo w naturze i kulturze”. To wyjątkowe wydarzenie, które pozwala studentom wyrazić swoją twórczość i spostrzeżenia poprzez obiektyw aparatu, angażując się w fascynującą podróż przez różnorodne interpretacje tematu.

Regulamin konkursu jest prosty i klarowny (możecie zapoznać się z nim TUTAJ). Uczestnictwo otwarte jest wyłącznie dla studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego, co stanowi okazję do wzmocnienia więzi wśród społeczności akademickiej poprzez wspólne pasje i zainteresowania. Każdy student może przesłać maksymalnie trzy autorskie fotografie, eksplorując różnorodne aspekty tematu „Jajo w naturze i kulturze”. Ważne jest, aby prace były indywidualnym wysiłkiem, a nie efektem współpracy kilku autorów.

Zgłoszenia fotografii przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej, jako załączniki w formacie JPG, poprzez formularz zgłoszeniowy udostępniony przez organizatorów konkursu. Każde zdjęcie powinno być odpowiednio opisane zgodnie z zasadami konkursu, stosując format nazwania pliku: Imię_Nazwisko-Tytuł_zdjęcia. Minimalna rozdzielczość fotografii to 300 dpi, co zapewni wysoką jakość prezentacji prac.

Termin składania prac upływa 10 marca 2024 roku. Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, rozpocznie się publiczne głosowanie internetowe na trzy najlepsze prace. To nie tylko okazja dla uczestników, ale także dla całej społeczności akademickiej, aby wyrazić swoje preferencje i wsparcie dla najbardziej inspirujących fotografii. Głosowanie online odbędzie się w dniach od 13 do 17 marca.

Chętni mogą wziąć udział w uroczystym wręczeniu nagród oraz wernisażu prac, które zaplanowane jest na 20 marca, na Wydziale Nauk Biologicznych, w budynku A-8 przy ul. Szafrana 1. To wyjątkowa okazja do zobaczenia wszystkich prac, wymiany doświadczeń oraz uhonorowania zwycięzców.

Nie czekajcie dłużej! To doskonała okazja, aby wykorzystać swoją kreatywność i umiejętności fotograficzne, oraz wziąć udział w fascynującej podróży.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
2.3 ° C
2.3 °
2.3 °
90 %
2kmh
90 %
czw.
9 °
pt.
7 °
sob.
5 °
niedz.
6 °
pon.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE