niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraFestiwal Roślin. Magia natury powraca do Zielonej Góry

Festiwal Roślin. Magia natury powraca do Zielonej Góry

Marzec w Zielonej Górze to czas, gdy miasto rozkwita w dosłownym i przenośnym sensie. To właśnie w pierwszych dniach tego miesiąca do miasta powróci niezwykłe wydarzenie – Festiwal Roślin, największy w Polsce mobilny targ z roślinami doniczkowymi.

Festiwal Roślin to targ, który jest nie tylko miejscem dla zielonogórskich entuzjastów natury, ale także przestrzenią dla tych, którzy dopiero chcą odkryć urok roślin. Impreza odbędzie się w hali akrobatycznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Urszuli 22 w dniach 2-3 marca. To niezwykłe wydarzenie będzie trwać od godziny 8:00 do 20:00 w sobotę oraz od 10:00 do 18:00 w niedzielę.

Organizatorzy obiecują, że ci, którzy wstąpią do roślinnego raju, zobaczą szeroki wybór roślin w niskich cenach oraz kolekcjonerskie okazy, których trudno szukać gdzie indziej. Warto dodać, że wstęp na Festiwal Roślin będzie całkowicie bezpłatny, dając każdemu możliwość wejścia do tego magicznego świata roślin i zapoznania się z ofertą.

To z pewnością okazja do odkrywania nowych gatunków roślin, które mogą zainteresować nawet tych, którzy wcześniej nie zwracali uwagi na tego typu rzeczy. Wzbogacony zostanie także dział roślin kolekcjonerskich z atrakcyjnymi cenami zachęcającymi do rozpoczęcia własnej kolekcji. Nie zabraknie również ciekawych wzorów doniczek, podłoży, nawozów czy akcesoriów dla pasjonatów ogrodnictwa.

Wszystkie rośliny oferowane będą bez zbędnych pośredników, gwarantując jakość i świeżość kupowanych roślin. Niewielkie ceny sprawią, że każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. W ofercie znajdą się zarówno małe, jak i duże okazy, a każdy z nich będzie miał naklejoną informację o cenie. Uczestnicy będą mieć możliwość dokonywania płatności kartą, gotówką czy BLIKiem, co zapewni wygodę zakupów.

Festiwal Roślin to nie tylko okazja do zakupu roślin, ale także miejsce, gdzie pasjonaci ogrodnictwa mogą wymieniać się wiedzą i doświadczeniami oraz cieszyć się atmosferą pełną inspiracji i zielonego entuzjazmu. Zielona Góra w marcu z pewnością stanie się jeszcze bardziej zielona, pełna życia i naturalnego piękna.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
pochmurnie
13.3 ° C
13.4 °
12.9 °
38 %
2.7kmh
21 %
niedz.
22 °
pon.
24 °
wt.
26 °
śr.
26 °
czw.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE