czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraInteresujące spotkania dla zielonogórzan w Ambasadzie Seniora

Interesujące spotkania dla zielonogórzan w Ambasadzie Seniora

Ambasada Seniora, czyli instytucja świadcząca wsparcie i pomoc osobom starszym, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do skorzystania z jej usług. W najbliższym czasie zaplanowane jest m.in. spotkanie ze strażniczką miejską.

Ambasada Seniora przy al. Niepodległości 10 zaprasza na wyjątkowe spotkanie ze strażniczką miejską, Katarzyną Uberną. Wydarzenie rozpocznie się w czwartek, 29 lutego o godzinie 10:00. Jest to doskonała okazja dla mieszkańców Zielonej Góry, aby bliżej poznać kompetencje i uprawnienia strażników miejskich, a także zakres ich działań oraz możliwość interwencji.

W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli szansę zadać pytania dotyczące pracy straży miejskiej i dowiedzieć się m.in., w jakich sytuacjach warto skorzystać z pomocy strażników, a kiedy lepiej jest zawiadomić policję.

Na spotkanie obowiązują zapisy, aby uczestnicy nie musieli stać w kolejce. Rezerwację terminu można otrzymać pod numerem telefonu: 68 419 89 25 lub poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: radaseniorow@um.zielona-gora.pl.

Oprócz tego, w najbliższych dniach w Ambasadzie Seniora będzie można uzyskać informacje, porady oraz wsparcie w różnych sprawach dotyczących życia codziennego. W czwartek, 29 lutego w godzinach 11:00-14:00 na mieszkańców będzie czekać Czesław Grabowski, a we wtorek, 5 marca również w godzinach 11:00-14:00 Halina Bień i Jolanta Kostecka.

Dyżurujący proszą o uprzednią rezerwację terminu, aby zapewnić sprawną obsługę i dostępność dla wszystkich zainteresowanych. Aby skorzystać z usług Ambasady Seniora lub umówić się na konsultację, można skontaktować się pod numerem telefonu: 68 419 89 25 lub mailowo radaseniorow@um.zielona-gora.pl.

Organizatorzy zachęcają wszystkich mieszkańców do udziału w tych wyjątkowych spotkaniach, które stanowi doskonałą okazję do zdobycia cennej wiedzy i poszerzenia świadomości na temat bezpieczeństwa w naszym mieście.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
2.3 ° C
2.3 °
2.3 °
90 %
2kmh
90 %
czw.
9 °
pt.
7 °
sob.
5 °
niedz.
6 °
pon.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE