poniedziałek, 5 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.75 litrów krwi na 75-lecie Stilonu Gorzów

75 litrów krwi na 75-lecie Stilonu Gorzów

W tym roku gorzowski klub piłkarski Stilon świętuje 75 lat istnienia. Z tej okazji zachęca kibiców i wszystkich mieszkańców miasta do oddawania krwi.

Chodzi o to, aby przy okazji świętowania 75-lecia zrobić coś dobrego dla innych. Dlatego przedstawiciele niebiesko-białych zachęcają do oddawania krwi w punkcie krwiodawstwa przy ulicy Dekerta 1, w rejestracji podając hasło „Stilon” (oddać krew mogą wyłącznie pełnoletnie osoby).

– Zapraszamy każdego, kibica, sympatyka, osoby, które czują taką potrzebę. Niech ten challenge się rozwija i zbierzmy więcej niż 75 litrów krwi – mówi Krzysztof Olechnowicz, prezes klubu.

Od 26. Lutego każdy kto chce oddać krew może wybrać i „zarezerwować” sobie termin. Nie jest to obowiązkowe, ale ułatwi wybranie dogodnego czasu. Jak informuje Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Zielonej Górze w tej chwili najbardziej brakuje 0 RhD- , A RhD-, B RhD-.

Zachęcanie do oddawania krwi to tylko jeden ze sposobów na uczczenie „urodzin” klubu. Oficjalne, główne świętowanie zaplanowano na dni 1. i 2. lipca. Wtedy też odbędzie się między innymi mecz z udziałem polskich artystów. Osoby, które oddadzą krew będą mogły kupić bilet na to wydarzenie za połowę ceny.  


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
3 ° C
3 °
1.6 °
88 %
1.8kmh
100 %
pon.
3 °
wt.
3 °
śr.
2 °
czw.
2 °
pt.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE